Пес Патрон заприятелював зі справжнім графом із Бельгії

25 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:20

1992

Ярмоленко Анастасія

Пес Патрон заприятелював зі справжнім графом із Бельгії

Пес Патрон заприятелював зі справжнім графом із Бельгії

А все завдяки волонтерській звитязі. 

Три автомобілі для захисників Чернігова допомагала доправити команда уродженця Бельгії Рено де Керхофа, повідомила у соцмережах чернігівська журналістка Олена Чижова. За паспортом - бельгієць, у душі - великий фанат України. За роки повномасштабного вторгнення бельгійський дворянин із графським титулом встиг допомогти спорядити зо два десятки гуманітарних конвоїв, зокрема, й автівок для наших військових, до України.

Волонтери з Чернігова разом з паном Рено подолали 2500 км з Бельгії до Сіверщини, щоб дістатися прикордонного обласного центру. Міста, яке знаходиться під постійними атаками дронів та балістичних ракет.

«Дякуємо вам, сміливі люди, за вашу підтримку. Ці автомобілі рятують життя під час евакуації на Костянтинівському напрямку та посилять захисників Чернігівської області», - наголосила Олена Чижова.

Рено де Керхоф передав автівки для оборонців Чернігівщини

Рено де Керхоф передав автівки для оборонців Чернігівщини

Судячи з соцмереж, пан Рено, попри поважний статус та титул, в житті - простий і непоказний. Фанат квітів і полюбляє возитися з автівками та моторами, а найулюбленішим місцем у Бельгії вважає… гараж. Його він обожнює таким як є, навіть просякнутим запахом мастила. 

Граф Рено де Керхоф

Олена Чижова додала: волонтери з Чернігова допомогли здійснити одну з мрій пана графа: під час цієї мандрівки він особисто зустрівся з найвідомішим собакою планети псом Патроном та його господарем Михайлом Ільєвим. 

Пес Патрон заприятелював зі справжнім графом із Бельгії

"Час Чернігівський" писав про  таке: Граф із Відня, який опікується родовою козацькою садибою на Чернігівщині, знову приїхав у місто

Схожі новини

Чому потяги їдуть повільніше і скільки квиток до Києва

27 СІЧНЯ 2026, 19:32

Як чернігівці допомагають киянам відновити комунальну інфраструктуру

27 СІЧНЯ 2026, 17:26

Вiдео

Люди - без житла, Чернігів – без унікального будинку: як і чому згоріла історична будівля

27 СІЧНЯ 2026, 16:42

Рідні шукали серед полонених: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна під Курськом

27 СІЧНЯ 2026, 15:44

Агрокомпанія з Чернігівщини перейшла до нового власника: чого чекати далі

27 СІЧНЯ 2026, 14:20

Мер Мени повертається з фронту на роботу: плітки чи правда?

27 СІЧНЯ 2026, 13:06

Штиркав ножем у рану: на Чернігівщині судили росіянина, який катував цивільних

27 СІЧНЯ 2026, 12:33

ТОП-переглядів