Патрон став персонажем «Масяні»

13 ТРАВНЯ 2022, 17:17

15428

Російський художник-мультиплікатор, який вже давно живе в Ізраїлі, Олег Куваєв випустив чергову серію «Масяні» (епізод 161). Цього разу одним з головних декорів у квартирі Масяні та Хрюнделя став портрет чернігівського песика-рятувальника Патрона.

Фото собаки висить на стіні на тлі синьо-жовтого прапора, в той час, як Масяня та її чоловік і приятель розповідають дітям про те, що насправді сталося в рф і чому путін вирішив вторгнутися до України.

У супроводі до мультфільму на YouTube сам автор написав таку анотацію:

- Діти чудово бачать, що щось жахливе твориться у світі. І з їхньою країною та із сусідньою. Як розповісти їм про це, не травмуючи. Їм, дітям, жити в наслідках цього жаху. Не впевнений, що у Масяні вийшло добре, але вона намагалася. Рашистам і ботам прохання не турбуватися - майбутнього у вас немає.

Сам автор Олег Куваєв активно стежить за розвитком подій в Україні, особливо у Маріуполі та Харкові.

Пес Патрон вже перетворився на світову знаменитість. Про нього знімають сюжети американські таблоїди (наприклад, People), з ним фотографуються знаменитості та світові лідери (Дмитро Комаров, Володимир Зеленський, прем‘єр-міністр Канади Джастін Трюдо).

Нещодавно пес та його господар Михайло Ільєв були нагороджені з рук Президента України - у пана Михайла орден «За мужність» ІІІ ступеня, а Патрона - медаль «За віддану службу». Окрім того, у песика є власна сторінка у Вікіпедії. На його акаунт у інстаграмі підписані 252 тис користувачів. Випущений навіть окремий набір стікерів з песиком для телеграму.

На рахунку Патрона вже 236 знайдених вибухонебезпечних предметів. Крім того, собака разом із піротехніками бере активну участь у проведенні роз’яснювальної роботи з протимінної безпеки.

Патрон став персонажем «Масяні»

Фото Валентин Бобир

Нещодавно спільно з управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради та волонтерами Here2rescue, ДСНС та Патроном започаткували нову благодійну ініціативу для збору коштів на закупівлю обладнання для рятувальників Донеччини. Разом з песиком (залишив слід лапкою у синьо-жовтих кольорах) забрендували 25 рятувальницьких бейсболок. Речі продадуть на аукціоні, а на виручені кошти придбають транспорт для рятувальників Донеччині.

Схожі новини

У Ніжині підлітків вдарило струмом на залізниці — хлопець загинув, дівчина в реанімації

05 ЛИПНЯ 2025, 20:34

Чоловік кинув петарду в супермаркеті під час тривоги, щоб помститися колишній?

05 ЛИПНЯ 2025, 19:27

Вiдео

Хобі перетворилося у бізнес: дві сестри розвивають власну справу

05 ЛИПНЯ 2025, 15:24

На Чернігівщині чоловік вирощує самосад: розповів як це робить

05 ЛИПНЯ 2025, 15:05

Помер у лікарні: мати бійця судиться із лікарем-невропатологом

05 ЛИПНЯ 2025, 12:49

Фото

У громаді показали, як зустрічали захисника після обміну та реабілітації

05 ЛИПНЯ 2025, 11:18

Горять будинки, поранено працівника "Укрпошти": ворог обстрілює прикордоння Чернігівщини

05 ЛИПНЯ 2025, 10:16

ТОП-переглядів