Оператор грального ринку виділить гроші на відбудову спортзалів у ліцеї Михайло-Коцюбинського

22 СЕРПНЯ 2023, 15:39

1722

Як повідомляє міжнародна донаторська платформа UNITED24, кошти у сумі 1,5 млн грн виділила компанія VBET Ukraine. Вони підуть загалом на відновлення спортивних залів Михайло-Коцюбинського ліцею.

Окрім підтримки матчу #Game4Ukraine, де донати також збиралися на відбудову ліцею, компанія вирішила профінансувати відбудову внутрішнього спортивного комплексу у школі.

Кошти будуть спрямовані через UNITED24 на ремонт гімнастичного та баскетбольного залів, інформує платформа у соцмережах.

Як інформує UNITED24, наступного дня після влучання, торік 5 березня, Михайло-Коцюбинський ліцей почали рятувати.

Батьки школярів і жителі громади власноруч накривали плівкою дах, забивали фанерою вікна.

Для громади Михайло-Коцюбинський ліцей — опорна школа. Діти з 10 сіл їздять сюди вчитися. Нині ж з 415 дітей тільки половина може відвідувати уроки. Адже тільки половина приміщення придатна для занять. Понад 200 учнів займаються онлайн.

Для того, аби відбудувати ліцей повністю - потрібні 64 млн грн.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Колишній чоловік акторки Денисенко розповів, з яких заробітків живе

08 СЕРПНЯ 2026, 17:27

«Зозулю» не купувала, а вона виросла: триває "огірковий сезон"

08 СЕРПНЯ 2026, 14:37

Вiдео

Лікування онкохворих: у Чернігові готують до запуску третій лінійний прискорювач

08 СЕРПНЯ 2026, 13:22

Вiдео

Можливий наступ з півночі: що робитимуть депутати Чернігова?

08 СЕРПНЯ 2026, 11:08

Чернігівська і ще дві області: де ціна на оренду 1-кімнатної квартири найнижча

08 СЕРПНЯ 2026, 09:29

Вибухи у Прилуках: є інформація про пожежу

07 СЕРПНЯ 2026, 23:45

Їхав напідпитку і переїхав жінку насмерть: судовий вирок чиновнику

07 СЕРПНЯ 2026, 20:22

ТОП-переглядів