Етно-діва ONUKA говорить - незважаючи ні на що, вона планує повернутися до будинку свого роду в Чернігові і ростити там сина Сашка. Таке зізнання співачки оприлюднив топовий український глянець Vogue.UA.
У статті «Це моє місто» Ната Філатова зізнається у любові до Чернігова і говорить, що попри той факт, що сама вона - корінна киянка, Чернігів її не відпускає.
- Насправді мої перші спогади з дитинства пов’язані саме з Черніговом. Запахом свіжої деревини та малинового варення, що готує бабуся на кухні. Ароматом квітневого яблуневого саду. Коли народжується життя. З року в рік.
Дідусів дім. Це така купа емоцій… Моя капсула пам’яті. Мій затишний куточок, в якому я можу сховатися. Місце гарне в будь-який період року.
Її улюблені «місця сили» - мальовничи в‘їзд до міста, Красна площа «гіда іграшкова», музей-садиба Коцюбинського.
- Проїжджаєш всі ці охайні дерев’яні хатки з унікальним чернігівським мереживом. А там, за рогом, зустрічає він. Будинок мрії. Затишний, теплий і наповнений життям. Це – моє джерело життя.
Там завжди пахне млинцями з яблуками, а в майстерні грає дідусь. «Напевно, це мій персональний рай. Чернігів – це моє свято», розповідає співачка.
Для неї досі ця земля звучить по-особливому.
- Чернігівський театр, де я виступала для бабусі та дідуся, – тут я стала музиканткою. Чернігівський РАЦС став свідком мого кохання.
І хоча за місцем народження Філатова киянка, проте Чернігів її не відпускає. Вона зізнається, що планує жити в будинку свого роду, реставрацією якого опікувалася останній рік.
Дому вже понад сто років. Він пережив дві світові війни. І вистоїть нині.
- Мій син буде п’ятим поколінням, яке виросте в ньому.
Після війни Наталія хоче зробити тут найкрутіший музей-лекторій з творчими вечорами, безкоштовними освітніми програмами.
- Я вірю, що Чернігів збереже свою давнину. Ці зелені сади, старовинні садиби, це одночасно камерне й масштабне у віках. Сумнівів немає. Все буде Україна.