Олена Костевич не змогла пробитися у фінал Олімпіади у Парижі: «Ми зробили все, що у наших силах»

03 СЕРПНЯ 2024, 14:00

2921

Ярмоленко Анастасія

Тренер Ігор Чередінов та Олена Костевич

Тренер Ігор Чередінов та Олена Костевич

Чернігівка невдало стартувала у кваліфікації у змаганнях зі стрільби з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м. У першій частині змагань вона вибила 286 очок та посіла 29-те місце. У другій частині відбору - швидкісній стрільбі - історія повторилася. Зі 290 балами спортсменка достроково втратила шанси на потрапляння у вісімку фіналісток, повідомляє сайт Олімпіади-2024

39-річна Олена Костевич у Парижі виступила на своїй шостій Олімпіаді та встановила за цим показником національне досягнення. Чернігівка - олімпійська чемпіонка Афін-2004 в стрільбі з пістолета на 10 м, та триразова бронзова призерка Ігор. У Лондоні-2012 Костевич стала третьою у своїй коронній дисципліні та у стрільбі з дистанції 25 м, а в Токіо-2020 - у міксті з Олегом Омельчуком, пише Espresso.

На Олімпіаді-2024 Костевич також фінішувала 13-ю у міксті з Віктором Банькіним та 19-ю у стрільбі з 10 м.    

Свої результати Олена прокоментувала зі сторінки у соцмережах, де, зокрема, подякувала землякам за підтримку:

«Хочу подякувати рідному Чернігову та всім вболівальникам за підтримку!  На жаль, не порадували вболівальників цього разу медальними успіхами, але на Олімпійських іграх слабких не буває.  Ми зробили все, що змогли в кожен змагальний день. 

Велика подяка нашим захисникам від нас особисто з тренером за можливість представляти нашу країну у Парижі!  Віримо в перемогу України!», - написала спортсменка. 

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівська «Десна» повертається у великий футбол?

Схожі новини

Зникла чотири дні тому: на Чернігівщині розшукують 17-річну дівчину. ФОТО

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:09

Незвичні букети роблять у магазині біля траси: із алкоголем, цукерками, шкарпетками

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:27

Прем’єрка відзначила тепловика з Чернігова

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:15

Бахмут, поранення і нова робота: ветеран лагодить сільгосптехніку

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:46

Двоє депутатів обласної ради вирішили скласти повноваження, але не вийшло

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:29

«Війну не можна залишати дітям у спадок»: історія прикордонника з Чернігівщини, який загинув на Донеччині

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:09

Інтерв’ю

Чотири роки політики казали, що дороги не на часі. Тепер на часі, але вже пізно. Що із цим робити? Інтервʼю з керівником «Автостради»

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:24

ТОП-переглядів