Новини громад: у Талалаївці замість квітів вчителям зібрали на ремонт авто захисникам, а у Холминській громаді новий міст

07 ВЕРЕСНЯ 2023, 11:47

1175

Новини громад: у Талалаївці замість квітів вчителям зібрали на ремонт авто захисникам, а у Холминській громаді новий міст

Новий міст поруч зі старим. Холминська громада

Попри війну та її гірки і болісні наслідки, в житті чернігівських громад є й інші, значно світліші події - вони прагнуть розвиватися, розбудовуватися, допомагати військовим тощо. Тому, десь відремонтували міст, у школи в іншій громаді завдяки донорам привезли новенькі ноутбуки, постраждалим внаслідок ворожих обстрілів будинкам на прикордонні надали будматеріали тощо.

У Коропі отримали 15 ноутбуків від програми DOBRE

У рамках «Проєкту екстреного реагування на кризові ситуації пов’язані із неспровокованим вторгненням рф в Україну» партнерська Програма DOBRE закупила та доставила 15 ноутбуків, інформують у Коропській селищній раді.

Оргтехніку використовуватимуть в закладах бюджетної сфери, зокрема освіти.

Раніше в рамках цього ж проєкту громада отримала 3 портативні зарядні станції для сільських амбулаторій, а також 12 холодильників і 12 морозильних камер для закладів загальної середньої освіти Коропщини, центральної лікарні і стаціонарних відділень територіального центру у селах Нехаївка й Шабалинів.

Шифер для дахів

Жителі прикордоння Новгород-Сіверщини отримали шифер для постраждалих будинків.

В громаді ворог поцілив по житловим будинкам, зокрема: обстріли в селах Кам’янська Слобода та Камінь, де є значні пошкодження, а також лютував буревій у селі Будище, під час якого зірвало шифер з даху будинку та побило його. 

На ці події швидко відреагувала міська рада Новгород-Сіверського, яка надала необхідний шифер. Задля цього у громаді функціонує програма накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема внаслідок бойових дій.

Авто для ЗСУ на День знань

У Талалаївці замість квітів на 1 вересня зібрали кошти для ремонту авто захисників

У Талалаївському ліцеї 1 вересня відбулася ініціатива під назвою «Допомога ЗСУ», в рамках якої замість витрат на квіти для вчителів вдалося зібрати 33 тисячі гривень, які передали місцевому волонтеру Миколі Мироненку на ремонт пошкодженого автомобіля для захисників Талалаївської громади.

У Холминській громаді на один справний міст стало більше

Завершене будівництво мосту у селі Козилівка (на гатці).

Новий міст сполучає населений пункт з адміністративним центром громади. Будівництво мосту та вирівнювання дороги до нього розв’язало логістичні проблеми села, адже для жителів Козилівки дорога до Холмів тепер займає менше часу. Крім того, екстрені служби (пожежна, швидка та інші) зможуть швидше дістатись до села у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Дякуємо КП "Добробут" та усім, хто долучився до будівництва мосту. Ця робота для нас є важливою, оскільки – є мости, є сполучення, є життя», - коментує селищна рада.

* * *

Читайте попередні випуски "Новин громад":

Схожі новини

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

Громада на Чернігівщині вперше колективно прибирає кладовища

14 КВІТНЯ 2024, 13:15

ТОП-переглядів