«Новий канал» завершив зйомки нового шоу єПитання. Так, там будуть чернігівці

03 ЛЮТОГО 2023, 19:08

2830

Виробництво тривало до 1 лютого, інформує прес-служба каналу. Побачити програму глядачі зможуть вже цієї весни. Ведучою проєкту стала теледіва Леся Нікітюк.

Що цікаво, у зйомках в якості гостей взяли участь і чернігівці, зокрема, учасник комік-команди «Ветерани космічних військ» - прилучанин Артем Дамницький. Чи буде й інший фронтмен комік-гурту уродженець Остра Влад Куран - дізнаємося хіба що під час перегляду шоу.

«Новий канал» завершив зйомки нового шоу єПитання. Так, там будуть чернігівці

Про що проєкт?

Проєкт «єПитання» – це українська адаптація легендарного американського формату Family Feud. За правилами, дві команди протягом п’яти раундів і фіналу змагаються за перемогу, відповідаючи на запитання. Суть проста – вгадати найпопулярніші відповіді українців про буденні речі з різних сфер життя. Наприклад, що жінки роблять перед сном, чим можна відкоркувати пляшку вина, що кажуть найчастіше, коли вмикається сигнал повітряної тривоги та ін.

У кожному випуску «єПитання» глядач побачить протистояння двох команд, у складі яких – по чотири людини. До речі, підбирали їх за особливим принципом. Є

– За оригінальним форматом, це сімейне шоу. Але через війну в Україні багато сімей зараз живуть не разом, тому команди ми формували за спільними інтересами. Наприклад, телевізійні ведучі, актори одного серіалу, військовий оркестр, гумористи, кінологи, співачки, – розповів шеф-редактор Ігор Новінчук. – На телебаченні зараз дуже мало розважального контенту, людям не вистачає позитивних емоцій.

Знімати шоу було непросто - лише під час першого знімального дня було 4 повітряні тривоги.

«Новий канал» завершив зйомки нового шоу єПитання. Так, там будуть чернігівці

Після кожної трансляції передачі глядачі зможуть задонатити на ЗСУ.

«Ми безмежно вдячні усім, хто захищає нашу країну, хто робить так, щоб навіть в таких складних умовах, ми могли творити щось для тебе! Щось, що змусить тебе посміхнутись хоч на хвилинку, щось, що подарує тобі краплинку гарного настрою💚

Уся команда проєкту — ви круті! Усі гості — неймовірні! Леся Іванівна, дякую за той гарний настрій, за той позитив, що дарувала нам на знімальному майданчику й зовсім скоро ми поділимось усім цим в ефірі Нового каналу», - інформує сторінка каналу у соцмережах.

Також оголосив, що знявся у новому шоу в Києві і телехімік-холостяк Гліб Репіч. Щоправда, в якому саме - поки не зізнався, оскільки захотів довше тримати інтригу, розказав блогер своїм підписникам.

«Новий канал» завершив зйомки нового шоу єПитання. Так, там будуть чернігівці

"Час Чернігівський" брав інтерв'ю у Дениса Семенця, учасника попереднього шоу на "Новому каналі": Фіналіст шоу «Пара на мільйон» Денис Семенець: «Мені таки вдалося підсидіти Притулу».

Схожі новини

«Дружина боялася біля мене спати. Лягала з донькою в іншій кімнаті. Прокидався і кричав»: боєць, який воював у Бахмуті, тепер ремонтує авто

23 ЛЮТОГО 2025, 18:41

Двоє загиблих оборонців з Чернігівщини стали Героями України

23 ЛЮТОГО 2025, 17:30

В селищній амбулаторії — сонячні панелі. Куди йде електрика?

23 ЛЮТОГО 2025, 16:20

Вiдео

Безпечно, швидко, ефективно: як на Чернігівщині по-новому заготовляють деревину

23 ЛЮТОГО 2025, 15:41

Оперували жінку: Живіт не болів, а в печінці — гнійники

23 ЛЮТОГО 2025, 12:07

Скільки справ за борги по ОСББ на Чернігівщині?

23 ЛЮТОГО 2025, 11:25

Директор київської фірми напав на керівника водоканалу

23 ЛЮТОГО 2025, 10:09

ТОП-переглядів