Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію

24 БЕРЕЗНЯ 2023, 08:46

1591

Новгород-Сіверська центральна міської лікарні імені І.В.Буяльського отримала кисневу станцію, яку закупила та надала закладу благодійна організація «100% життя».

У Новгород-Сіверській міській раді повідомляють, що станція досить потужна та може забезпечувати медичним киснем декілька відділень лікарні: операційну, акушерсько-гінекологічне відділення, відділення анестезіології, відділення екстреної медичної допомоги.

Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію

Наразі тривають монтажні роботи обладнання та введення його в експлуатацію.

«Киснева станція безперебійно забезпечуватиме потребу пацієнтів у медичному кисні, - розповідає генеральний директор лікарні Оксана Черненко. – Лікарні не доведеться закуповувати кисень у балонах, вирішувати питання його транспортування з Чернігова, а пацієнти отримають постійний доступ до медичного кисню високої якості».

Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію

"Час Чернігівський" писав про допомогу лікарням області: 

Джерело: Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів