Наступ росіян з півночі: Буданова не так зрозуміли?

16 ЛИПНЯ 2024, 11:24

3038

Наступ росіян з півночі: Буданова не так зрозуміли?

Наступ росіян з півночі: Буданова не так зрозуміли?

Днями керівник ГУР Кирило Буданов заявив, що є загроза наступу окупаційних військ Росії на Україну з півночі. За словами головного розвідника, наступ з півночі вже триває, однак він не уточнив де саме – на Сумщині чи Чернігівщині, щоб не провокувати паніку.

"Розумієте, це така для мене трохи анекдотична ситуація. Бо коли всі два роки кричали, що зараз із півночі буде атака, ми казали, що цього не буде. Нічого не було. У той момент, коли ми сказали, що зараз буде атака з півночі, всі одразу – а може, не буде?" - зазначив очільник ГУР.

На прес-конференції 15 липня Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на питання ЗМІ, сказав, що заяву Буданова про наступ росіян з півночі не так зрозуміли. 

Зокрема, у президента запитали, про який саме напрямок говорив керівник ГУР Кирило Буданов, коли казав про підготовку наступу росіян з півночі.

"Я подзвонив після цієї заяви генералу Буданову, і він сказав, що трішки не так його зрозуміли. Тобто, ми розуміємо, що наступи можуть бути", - сказав Зеленський.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Замість сирен - сміх, замість самотності – друзі: діти захисників Чернігівщини повернулися з Буковини

01 ЛИПНЯ 2026, 20:20

Суддя з Чернігівщини рік працюватиме в Києві

01 ЛИПНЯ 2026, 17:04

Як Чернігівщина протидіє ворожим ударам по АЗС: що радять фахівці та соцмережі

01 ЛИПНЯ 2026, 16:06

Співак Олександр Порядинський уже в учебці

01 ЛИПНЯ 2026, 14:53

Понад 50 млн грн за місяць: акціонеру фабрики на Чернігівщині виплатять дивіденди

01 ЛИПНЯ 2026, 13:51

Тіктокер-мільйонник із Чернігова - у стосунках зі своєю колишньою ученицею?

01 ЛИПНЯ 2026, 12:28

Удари по АЗС і збиті дрони: в Чернігівській ОВА назвали цифри

01 ЛИПНЯ 2026, 10:42

ТОП-переглядів