«Наш Вовчик більше не з нами…»: 27-річний захисник з Борзнянщини загинув у Донецькій області

17 КВІТНЯ 2024, 13:00

2549

Володимир Мудраков

Володимир Мудраков

Чорна звістка прилетіла у Борзнянську громаду – обірвалося життя 27-річного захисника України Володимира Мудракова, уродженця Миколаївки.

Народився Володимир 14 листопада 1996 року. Змалку ріс тямущим та працелюбним хлопцем. У житті звик покладатися тільки на власний розум та сили. Він ніколи не відмовляв тим, хто просив у нього допомоги. Тому односельці та друзі згадують Володимира як добру та світлу людину з великим та наповненим любов’ю серцем.

Закінчивши Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Володимир Мудраков вступив на навчання до Сумського державного педагогічного університету і в 2019-му здобув вищу освіту за спеціальністю «Фізика та математика».

Володимир одружився та оселився в Сумах. Працював за кордоном, а повернувшись в Україну займався встановленням металопластикових вікон.

Восени 2023-го Володимира Мудракова мобілізували. Проходив службу в 152 батальйоні 117 бригади ТРО. Згодом був прикомандирований до 98 батальйону 60 бригади.

Мудраков Володимир

Мудраков Володимир

Під час бойових дій біля населеного пункту Ямполівка Краматорського району Донецької області 16 березня 2024 зник безвісти, а з 25 березня 2024 вважається офіційно загиблим.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Захисника України знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!», - написали на сторінці муніципалітету.

Поховання Володимира Петровича Мудракова відбудеться 19 квітня у Сумах.

Світлана Демченко:

- Царство небесне тобі, наш Вовчику, наш герою, світла пам'ять, легких тобі хмаринок, ти виріс у нас на очах, тяжко, важко повірити в те, що тебе немає із нами, щирі співчуття дружині,сину, бабусі і всім рідним,тримайтеся

Катя Омельченко:

- Господи Боже, як же тільки жалко, такий молодий, успішний, жіночка хороша, дитяточко, як ангелочок. Вовчик, хай же тобі буде земелька пухом, яку ти захищав, Царство тобі Небесне, уклін до землі, а рідним щирі співчуття.

Марина Серик:

- Царство небесне Вові, вічна світла пам'ять

Джерело: Борзнянська громада 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів