Наловив риби на 80 тисяч гривень: на Чернігівщині затримали браконьєра

03 ЧЕРВНЯ 2023, 10:27

2265

Наловив риби на 80 тисяч гривень: на Чернігівщині затримали браконьєра

Фото Чернігівського рибоохоронного патруля

Про черговий випадок браконьєрства на водоймах області повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.

Учора, 2 червня, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками поліції на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Так, на річці Снов, поблизу села Брусилів Киселівської громади викрито порушника, який за допомогою простої сітки незаконно добув 18 плоскирок, 6 судаків,  6 окунів, 3 синців, 2 карасів сріблястих та 1 сома. Збитки, завдані рибному господарству, склали 81668 грн. Браконьєром виявився житель села Седнів.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група. На порушника складено адміністративний протокол. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду.

"Час Чернігівський" писав про  браконьєрів: 

Схожі новини

Обстріл міста на Чернігівщині: росіяни могли поцілити у знакову будівлю

29 ЛИПНЯ 2026, 22:39

У школу шукають першокласника з будь-якої точки світу: не вистачає одного щоб відкрити клас

29 ЛИПНЯ 2026, 19:30

Вiдео

Допомога благодійників: підрозділи ДСНС отримали важливі матеріали і обладнання

29 ЛИПНЯ 2026, 18:56

Будинки для переселенців: громада на Чернігівщині готова купувати житло

29 ЛИПНЯ 2026, 17:07

"Досить цих принижень": акторка з Чернігова може змінити своє прізвище

29 ЛИПНЯ 2026, 15:47

Фото

Мама винесла тіло доньки з палаючого АТБ: на Чернігівщині попрощалися з дівчинкою, яка загинула через обстріл

29 ЛИПНЯ 2026, 14:21

Їхав на стареньких "жигулях" і став популярним: чи користується пенсіонер пікапом, який отримав від бізнесмена

29 ЛИПНЯ 2026, 13:34

ТОП-переглядів