На обʼїздній біля Чернігова насмерть збили людину: хто був за кермом?

19 ГРУДНЯ 2023, 08:57

8027

На обʼїздній біля Чернігова насмерть збили людину: хто був за кермом?

На обʼїздній біля Чернігові насмерть збили людину: хто був за кермом? Фото Нацполіція

Поліція Чернігівщини розслідує обставини смертельної ДТП, що трапилась увечері 18 грудня поблизу Чернігова.

«Близько 21-ї години до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі М-01 у Новобілоуській громаді Чернігівського району», - повідомили в Нацполіції.

Попередньо відомо, що водій легкового автомобіля скоїв наїзд на чоловіка, який рухався в попутному напрямку. Особа загиблого встановлена - це 44-річний місцевий мешканець.

Нині на місці події працуювала слідчо-оперативна група та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області. Поліцейські з’ясовують всі обставини ДТП.

На обʼїздній біля Чернігові насмерть збили людину: хто був за кермом?

«Поліція звертається до всіх, кому що-небудь відомо про обставини цієї події: телефонуйте на лінію 102, або за номером 093-882-10-51», - закликали в поліції.

Як стало відомо «Час Чернігівському» з власних джерел, за кермом авто міг бути чиновник високого рівня. Хто ця особа наразі не відомо.

"Час Чернігівсбкий" писав про ДТП: Петрович матюкнувся і бабах: подробиці ДТП з постраждалими поблизу Чернігова

Схожі новини

Нічна атака безпілотників на місто, обстріли прикордоння: ситуація на Чернігівщині на ранок 30 вересня

30 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:20

Вiдео

Прем’єр-міністр у Чернігові, поповнення автопарку ДСНС та обстріли Чернігова: дайджест новин за тиждень

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:30

Вiдео

Є ідеї, але бракує грошей: у Чернігові вперше зібралися представники громадянського суспільства

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:27

Вiдео

Вдягаємо по 50-60 кг спецодягу: як рятувальники ліквідовували наслідки ударів по енергетиці

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:17

Про що говорили освітяни Чернігівщини з Прем’єр-міністеркою та профільним міністром

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:22

Багато запитів на Донецький напрямок: що кажуть волонтери про потреби бійців

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:18

Три роки невідомості: громада зустріла захисника, звільненого з полону

29 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:02

ТОП-переглядів