На обміні полоненим росіянам знову не дісталися білоруські пайки — натомість видали російські прапори

29 СЕРПНЯ 2025, 15:49

118081

Ярмоленко Анастасія

На обміні полоненим росіянам знову не дісталися білоруські пайки — натомість видали російські прапори

На обміні полоненим росіянам знову не дісталися білоруські пайки — натомість видали російські прапори

Білоруське опозиційне видання «Гомельскі Флагшток» знову звертає увагу на деталі одного з нещодавніх обмінів військовополоненими, який відбувся на День Незалежності у прикордонні Чернігівщини. 

24 серпня відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та російською федерацією через прикордонний перехід Нова Гута-Нові Яриловичі: 164 на 164. 

Обміняні росіяни вирішили на камеру огорнутися російськими триколорами, які їм видали тут же, і скандувати «росія». Після чого тихо сіли в автобус.

«…проводять мітинг на території білорусі. Навряд чи це було скоординовано. Але що їм ще робити, у них немає пайків від Лукашенка в характерних паперових пакетах», - іронізують автори «Флагштока».

Ті самі пайки від Лукашенка

Ті самі пайки від Лукашенка 

Обміняним після полону росіянам знов не дали білоруських пайків. Натомість видали російські прапори

Більшість обміняних українців перебували в полоні понад 3 роки. Серед звільнених є колишній мер Херсона.

Військовополонених доправили на кордон літаком через аеропорт Гомеля. Потім - автотранспортом до Нових Яриловичів.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Хлопчиків більше, а ще дві двійні: скільки малюків народилося в Чернігові у жовтні

03 ЛИСТОПАДА 2025, 14:52

Фото

Після канікул діти навчаються офлайн. У гімназії - нове укриття за 19 мільйонів

03 ЛИСТОПАДА 2025, 13:51

Як в американському кіно: на Чернігівщині відкрилася кав’ярня «Друзі»

03 ЛИСТОПАДА 2025, 12:30

Пряма мова

Удари по Москві, фейки від росіян, ситуація на фронті: запитуємо у військового оглядача

03 ЛИСТОПАДА 2025, 12:25

Фото

Утримують птицю і кіз: як родина переселенців із Донеччини облаштовує побут на Чернігівщині

03 ЛИСТОПАДА 2025, 11:07

Вдвічі більше ворожих дронів збили в небі над Чернігівщиною

03 ЛИСТОПАДА 2025, 09:54

Вибухи у Ніжині та повторна атака на Менщину: ситуація на Чернігівщині за добу

03 ЛИСТОПАДА 2025, 08:07

ТОП-переглядів