На Чернігівщині заборонили відвідувати ліси: небезпечно для життя

21 КВІТНЯ 2022, 11:41

2533

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус підписав документ про заборону відвідувати ліси - пішки та на транспорті. Відповідний документ отрилюднено на сайті Чернігівської ОВА.

Заборона не поширюється на Збройні Сили України; Державну прикордонну службу України, Державну спеціальну службу транспорту, Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національну гвардію України, Службу безпеки України, Службу зовнішньої розвідки України, Міністерство внутрішніх справ України та ДСНС.

Також проїхати можуть працівники комунальних служб, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також  спеціалізовани лісогосподарських підприємств для здійснення комплексу лісогосподарських заходів.

Одночасно начальникам районних військових адміністрацій доручено довести це розпорядження до відома сільських, селищних, міських голів, підприємств, установ організацій та населення.

На Чернігівщині заборонили відвідувати ліси: небезпечно для життя

Схожі новини

Чернігівський районний суд викликає... Януковича

23 ЛЮТОГО 2026, 15:22

Вовки господарюють у селах Чернігівщини: що розповіли очевидці

23 ЛЮТОГО 2026, 14:50

«Наші троє дітей народилися під час війни»: родина з Чернігівщини стала героями The Guardian

23 ЛЮТОГО 2026, 13:23

Оновлено

У Чернігові 42-річна жінка померла після естетичної операції в приватній клініці: що відомо

23 ЛЮТОГО 2026, 12:04

Спецпроект

Пʼять торгів, що не відбулись: у Чернігові більше року не можуть розпочати будівництво реабілітаційного центру

23 ЛЮТОГО 2026, 11:39

Майже півтори сотні ворожих цілей за сім днів: робота ППО на Чернігівщині

23 ЛЮТОГО 2026, 10:27

«Програла боротьбу з хворобою через 10 місяців після весілля»: не стало доньки ексголови Новгород-Сіверської РДА

23 ЛЮТОГО 2026, 09:15

ТОП-переглядів