На Чернігівщині викрито схему: водійські права — за хабар

16 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:37

2316

Чепурний Арсен

На Чернігівщині викрито схему: водійські права — за хабар

На Чернігівщині викрито схему: водійські права — за хабар

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Слідчі слідчого управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з оперативниками Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили про підозру 56-річному мешканцю Ніжина, який налагодив незаконну схему складання за грошову винагороду іспитів на отримання водійських посвідчень у територіальному сервісному центрі МВС.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурант організував схему незаконного збагачення. Він підшукував «клієнтів» та обіцяв їм за грошову винагороду вплинути на працівників сервісного центру та домогтися позитивних результатів при складанні іспитів на водійське посвідчення. Вартість своїх послуг він оцінював у 12 тисяч гривень.

Після документування чергового факту злочину слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомив зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: Відновити посвідчення водія можна в кілька кліків: як це працює у Чернігові

Схожі новини

Після обстрілів акушерки звільнились: робота пологового відділення у громаді призупинилась

19 ЛИСТОПАДА 2025, 21:02

Вiдео

«Зимова тисяча»: як оформити і на що готові витрачати чернігівці

19 ЛИСТОПАДА 2025, 18:59

На війні загинув онук відомого чернігівського дисидента Левка Лукʼяненка

19 ЛИСТОПАДА 2025, 17:08

У Чернігові 10-річний хлопчик постраждав через вибух боєприпасу

19 ЛИСТОПАДА 2025, 16:02

Реактивні шахеди над Черніговом: після обстрілу містяни виявляють небезпечні уламки — експерти пояснили, що це

19 ЛИСТОПАДА 2025, 14:54

Дрони на оптоволокні та атака на тепловоз: ворог ударив по прикордонних районах

19 ЛИСТОПАДА 2025, 13:05

Російський дрон забрав життя вчительки та її доглядальниці в прикордонному місті Чернігівщини

19 ЛИСТОПАДА 2025, 12:32

ТОП-переглядів