На Чернігівщині вибухотехніки знешкодили бойову частину збитого БПЛА

14 БЕРЕЗНЯ 2025, 16:13

1821

Чепурний Арсен

На Чернігівщині вибухотехніки знешкодили бойову частину збитого БПЛА

На Чернігівщині вибухотехніки знешкодили бойову частину збитого БПЛА

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклик за фактом виявлення нерозірваної бойової частини ворожого ударного безпілотника, збитого Силами оборони України у Ніжинському районі.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області. 

До поліції надійшла інформація, що на відкритій місцевості неподалік одного з населених пунктів Ніжинського району виявлено збитий ворожий ударний БПЛА. Його бойова частина не здетонувала, тож фахівці вибухотехнічної служби поліції з дотриманням усіх застережних заходів знищили її шляхом підриву.

- У випадку виявлення снарядів, мін, гранат, частин безпілотників, ракет чи їх елементів, а також будь-яких інших вибухонебезпечних предметів, негайно повідомте поліцію за телефоном 102, військових, ДСНС або органи місцевої влади, - звертаються до громадян правоохоронці.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді буде меморіал з архангелом Михаїлом за чотири мільйони гривень

26 ЛЮТОГО 2026, 19:14

Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

26 ЛЮТОГО 2026, 18:14

У міській раді розповіли про наслідки "прильоту" біля Чернігова

26 ЛЮТОГО 2026, 17:11

Мільйони доларів: Kernel придбав компанію з крупним земельним банком на Чернігівщині без перегляду ціни

26 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Оновлено

Вибух у Чернігові: чули і в центрі, і на околицях

26 ЛЮТОГО 2026, 15:24

24-річний керівник однієї зі служб Менської колонії поліг на Донеччині

26 ЛЮТОГО 2026, 14:58

Вiдео

Бойового офіцера ЗСУ обвинувачують у криміналі: він каже, що його підставили

26 ЛЮТОГО 2026, 14:22

ТОП-переглядів