На Чернігівщині попрощались із пʼятьма загиблими бійцями ЗСУ

10 ЛИСТОПАДА 2023, 23:25

15746

На Чернігівщині попрощались із пʼятьма загиблими бійцями ЗСУ

Микола Шеремет, Руслан Бутов, Олександр Таранжин, Юрій Самород, Олександр Гарбуз

На Чернігівщині попрощались із пʼятьма бійцями ЗСУ. Миколу Шеремета поховали у Ніжині, Руслана Бутова - у Талалаївській громаді, Олександра Таранжина - у Семенівській громаді, Юрія Саморода та Гарбуза Олександра - у Чернігові.


Молодший сержант Микола Шеремет народився 10 липня на Херсонщині. Закінчив місцеву школу. У 2004 році розпочав проходження строкової військової служби в селищі Десна. Далі працював у Києві будівельником.

У 2014 році долучився до лав ЗСУ, брав безпосередню участь в АТО. Після завершення служби повернувся працювати до Києва, а з початком повномасштабної війни знову став на захист Батьківщини.

У Ніжині попрощались із Миколою Шереметом

Молодший сержант Микола Шеремет

Боронив Ніжин, потім у складі одного з підрозділів військової частини А7329 захищав Чернігів, а після його звільнення вирушив боронити східні кордони держави.

Загинув 30 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Сьогодні рідні нарешті провели воїна в останню путь, поховали його на кладовищі міста Ніжин.

Прощання із Миколою Шереметом у Ніжині

Прощання із Миколою Шереметом у Ніжині

Прощання із Миколою Шереметом у Ніжині

Прощання із Миколою Шереметом у Ніжині

Прощання із Миколою Шереметом у Ніжині


Молодший сержант Руслан Бутов народився 22 жовтня 1983 року на Харківщині. Закінчив 9 класів загальноосвітньої школи у селі Вінницькі Івани Харківської області. Далі навчався у ПТУ-51 міста Богодухів за напрямом "механізатор".

Протягом життя займався будівельною справою, останнім часом проживав в селі Талалаївка на Чернігівщині.

Молодший сержант Руслан Бутов

Молодший сержант Руслан Бутов

До лав ЗСУ долучився у червні цього року, боронив Україну у складі одного з підрозділів військової частини А4773. Загинув 5 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його в селі Талалаївка.


Солдат Олександр Таранжин народився 30 березня 1988 року в селі Жадове Семенівської громади. У 2005 році закінчив місцеву загальноосвітню школу, після цього закінчив Чернігівський професійний будівельний ліцей №18 за напрямом "будівельник".

Певний час проживав та працював у Києві.

Солдат Олександр Таранжин із Семенівської громади

Солдат Олександр Таранжин

У березні того року долучився до оборонців України. Захищав Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А7013 на посаді водія.

Загинув 3  листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися з воїном та поховали його у рідному селі.

Прощання із солдатом Олександром Таранжиним у Семенівській громаді

Прощання із солдатом Олександром Таранжиним у Семенівській громаді

Прощання із солдатом Олександром Таранжиним у Семенівській громаді

Прощання із солдатом Олександром Таранжиним у Семенівській громаді


Солдат Юрій Самород народився 7 червня 2001 року у Чернігові. Закінчив місцеву школу №27, далі навчався у Чернігівському політехнічному університеті на факультеті фізичної реабілітації.

Після початку повномасштабної війни став на захист Незалежності України. Боронив Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді навідника танкового взводу.

Загинув 5 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном в Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі "Яцево".

Солдат Юрій Самород із Чернігова

Солдат Юрій Самород


Cолдат Олександр Гарбуз народився 31 липня 1988 року в Чернігові. Закінчив Чернігівську середню школу №3. далі навчався у професійно-технічному училищі, опанував фах електромонтера по технічному обслуговуванню.

Працював слюсарем з ремонту автомобілів, з часом відкрив власне СТО. Після цього протягом 12 років займався підприємницькою діяльністю.

Солдат Олександр Гарбуз із Чернігова

Солдат Олександр Гарбуз

У лютому 2022 року покинув улюблену справу та став на захист Чернігова. Після його звільнення у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді стрільця-санітара захищав східні кордони держави.

Загинув 4 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном в Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі "Яцево".


Джерело: Чернігівський ТЦК та СП


"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв Чернігівщини: 

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів