Оперативне командування "Північ" на Facebook-сторінці показало світлини знищеної техніки окупантів.
"Сили спротиву Сіверщини діляться черговими здобутками. Окупантам не місце в незалежній та вільній Україні!"






26 БЕРЕЗНЯ 2022, 08:17
22766
Знешкоджена ворожа техніка
Оперативне командування "Північ" на Facebook-сторінці показало світлини знищеної техніки окупантів.
"Сили спротиву Сіверщини діляться черговими здобутками. Окупантам не місце в незалежній та вільній Україні!"






У чернігівських лісах висадили кедри
23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28
Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет
23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35
ФотоУ громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди
23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16
Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю
23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04
ФотоСБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона
23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20
Інтерв’юСхідний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни
23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45
Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці
23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38