На Чернігівщині мопедист пропонував хабар патрульним: загрожує до 4 років в'язниці

23 ЧЕРВНЯ 2025, 15:53

2141

Чепурний Арсен

На Чернігівщині мопедист пропонував хабар патрульним: загрожує до 4 років в'язниці

На Чернігівщині мопедист пропонував хабар патрульним: загрожує до 4 років в'язниці

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 41-річного водія мопеда «Honda», який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

21 червня близько 22:00 під час несення служби на одній з вулиць міста Прилуки поліцейські групи реагування патрульної поліції Прилуцького райвідділу зупинили мопед. Водій керував транспортом без державного номерного знаку. Під час перевірки документів поліцейські з'ясували, що водій перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп'яніння.

Правопорушник, сподіваючись уникнути відповідальності, запропонував патрульним 300 доларів США неправомірної вигоди за відмову від складання адміністративних матеріалів. Правоохоронці попередили водія, що такі дії мають ознаки кримінального правопорушення. Цю розмову зафіксувала бодікамера поліцейського.

За цим фактом слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України  (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає до 4 років позбавлення волі.

Стосовно правопорушника поліцейські також склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортом у стані алкогольного або іншого виду сп’яніння).

Таким чином, чоловік понесе і адміністративну, і кримінальну відповідальність.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Довго вважали зниклим: ДНК підтвердила загибель оператора радіорозвідки

09 КВІТНЯ 2026, 12:29

У прикордонній громаді запроваджують щоденну хвилину мовчання

09 КВІТНЯ 2026, 10:53

Фото

Пожежа після удару: перші подробиці атаки на село неподалік Чернігова

09 КВІТНЯ 2026, 09:39

"Герані" над Черніговом та вибух: що відбувається

09 КВІТНЯ 2026, 08:36

Графік обмежень електрики по Чернігівщині на 9 квітня: є черги без відключень

09 КВІТНЯ 2026, 08:02

Темний душ: як боротися із безсонням

08 КВІТНЯ 2026, 22:10

Пряма мова

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

08 КВІТНЯ 2026, 20:04

ТОП-переглядів