Молочні фантазії в.о.очільника міської ради

Лип 06, 13:32

3285

Виконуючий обов’язки Чернігівського міського голови Олександр Ломако нещодавно прокоментував звільнення начальника КП «Муніципальна варта» Олексія Мисенка як таке, що «не пройшло випробування молоком». Мовляв, той не справився з нелегальною торгівлею молоком на ринках міста. Але існує й інша думка про те, що справжньою причиною кадрового рішення Ломако стало те, що керівник Мунварти є людиною начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.

«Тиждень тому я підняв питання, що у спальних районах міста продають молоко з цистерн. Без дозволів. Провели розслідування - прийняли кадрове рішення», - пояснив причину звільнення начальника КП «Муніципальна варта» Олексія Мисенка в.о мера Олександр Ломако.

Виконуючий обов’язки мера також анонсував продовження боротьби зі стихійною торгівлею та незаконними гаражами.

«Я хочу нагадати всім, що курс, взятий міським головою Владиславом Атрошенком [колишній мер - ред.] у 2015 році, буде продовжено. Чернігів й надалі очищатиметься від незаконних МАФів, залізних гаражів, стихійної торгівлі. У нас нульова толерантність до таких питань, якщо хтось цим нехтує, то кадрові рішення не змусять себе чекати», - прокоментував він.

На сайті YouControl уповноваженою особою КП «Муніципальна варта» досі значиться Мисенко Олексій Олександрович. Його представлення колективу міської ради відбулося 7 березня 2023 року. Відтак, на посаді керівника, Олексій Мисенко не пробув і чотирьох місяців.

Олексій Мисенко

Депутат Чернігівської міської ради Марина Рейко висловила глибоке обурення кадровим рішенням Олександра Ломаки.

«Олексій Мисенко був єдиним начальником КП, який по моєму депутатському зверненню не просто подзвонив, а і включився в повній мірі…. Навіть, скинув фото «злісного сміттєзвалища» в приватному секторі, з яким ми довго боролись. При тому, я не писала звернення вже, просто скинула скрін про стихійне сміттєзвалище. Людина не просто організувала прибирання, а піднапрягла комунальні служби – там висадили клумбу і будуть поливати її, щоб у мешканців не було бажання скидати там сміття. Погодьтесь, класний хід. Не буду кривити душею, якщо скажу, що людина мене приємно вразила», - написала депутат ЧМР.

Клумби на місці стихійного сміттєзвалища, висаджені за наказом керінвика Мунварти

Поділився враженнями від молочних алегорій Олександра Ломаки і популярний чернігівський блогер Михайло Ілляшик.

«2015. Зараз 2023. Тобто минуло 8 років. М'ясо і молочка на Ремзаводі протягом цього часу продавались постійно - взимку і влітку, незалежно від пори року і температури повітря. Так виходить тому, що у міської влади - ідеальні виборці», - написав той.

Ймовірною причиною звільнення Олексія Мисенка можуть бути далеко не молочні фантазії в.о.мера, а цілком реальні політичні баталії. У кулуарах Мисенка називають людиною начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського. Олександр Ломако, як відомо, намагається всіляко обмежити вплив Брижинського на міську раду та управління Черніговом.

Від редакції додамо: молоко власного виробництва у Чернігові продають переважно дрібні фермери або жителі із приміських сіл, що були сильно поруйновані під час російського вторгнення. Для багатьох, хто втратив житло і майно, продаж молока та городини чи не єдина можливість вижити. Звісно, міських чиновників, які давно стали мільйонерами, проблеми людей не обходять. 

* * *

"Час Чернігівський" писав про те, як чернігівці оцінюють роботу мерії: Впливовий американський інститут показав, як впала довіра чернігівців до команди Атрошенка.

Схожі новини

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

ТОП-переглядів