Міс Україна-Всесвіт чернігівка Вікторія Апанасенко показала національний костюм, в якому представить нашу країну на конкурсі в США

Гру 21, 21:10

2673

Є навіть назва: «Воїн світла». Дизайнерка Леся Патока створила його за 4 місяці. Національний оргкомітет каже, що провели спеціальне опитування стосовно того, якою позиціонувати Україну на конкурсі - трагічною чи героїчною.

«Переміг останній варіант, як бачимо. Якщо вам здалося, що у цьому костюмі міс схожа на Архангела Михаїла, то так і було задумано. Фінал відбудеться 14 січня в США», - пише телеграм-канал «Культурная прачечная».

Додамо - конкурс відбудеться в м. Новий Орлеан, штат Луїзіана.

Леся Патока відома розробкою сценічних образів для багатьох зірок: ONUKA, Джамали, Бумбоксу, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших.

Леся Патока зауважує: хотіла створити образ справжньої незламної дівчини, уособлення нинішньої України.

«В образі використані 5 основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон, що символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки, тобто паску. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками. Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами», - йдеться у релізі.

Керівниця конкурсу Анна Філімонова вважає, що цей образ якнайкраще відповідає задачі і сутності, яка стоїть перед Вікторією Апанасенко нині.

«У цей нелегкий для нашої Батьківщини час ми довго думали: яким має бути образ, який символізує нашу країну? Ми навіть провели голосування серед громадськості за те, якою вони хочуть метафорично бачити нашу країну: відтворити трагізм українського сьогодення чи показати Україну у світлому образі, який продемонструє український дух та силу нашого народу. Більшість проголосувала за другу версію», - говорить про костюм президента конкурсу Анна Філімонова.

Сама ж Вікторія прокоментувала так:

"Нарешті настав час показати Вам наш національний костюм України для Міс Всесвіт 🤍. Я довго думала, аналізувала та разом з @lesiapatoka та @missukraine_universe розробляли дуже багато варіантів.

Але вирішальним для мене став саме Ваш голос!❤️🇺🇦

Тому в уяві постав образ «Воїна світла» який дуже мене надихнув і запав в самісіньке серце. Він утотожнює в собі кожного українця, які незважаючи на обстріли, відсутність електроенергії та тепла несуть в своїх серцях яскраве світло віри в нашу перемогу та воюють кожен на своєму фронті. Це уособлення внутрішньої сили, сміливості, рішучості та волі, що тече в наших жилах.

Війна не спроможна зламати нашу міць та не знебарвить наші серця! Навіть на згарищі, як фенікс розквітне Україна. Та засяє яскравими променями доброти та віри.

Ми всі є справжні Воїни світла - незламні, зроблені зі сталі , що обов‘язково переможуть темряву та зло, що прийшло на нашу землю".

"Час Чернігівський" писав про участь чернігівців у різних конкурсах:

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів