Міномети, гранатомети та РСЗВ: вороги обстріляли три громади на прикордонні Чернігівщини

11 ЖОВТНЯ 2023, 08:45

2460

Міномети, гранатомети та РСЗВ: вороги обстріляли три громади на прикордонні Чернігівщини

Російський "Град". Фото ілюстративне

За добу 10 жовтня росіяни 11 разів обстріляли прикордоння Чернігівської області. Всього зафіксовано 67 вибухів. Ворог стріляв із гранатометів, мінометів, РСЗВ по Новгород-Сіверському та Корюківському районах.

Терористи стріляли у напрямку сіл Карповичі, Блешня (двічі), Леонівка (двічі), Тимоновичі Семенівської громади, села Клюси Корюківської громади, села Бучки (двічі), села Вильчики Новгород-Сіверської громади,

Також вперше за цей тиждень росіяни стріляли із реактивних система залпового вогню (РСЗВ) по Новгород-Сіверській громаді.

Про втрати серед місцевого населення та пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

"Час Чернігівський" писав про обстріли прикордоння: Війна в Україні: ворог атакував прикордоння Чернігівщини некерованими авіаракетами.

Схожі новини

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

ТОП-переглядів