Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

20 ТРАВНЯ 2022, 22:25

12634

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

@Час Чернігівський

Мер Чернігова Владислав Атрошенко поїхав на тиждень у Швейцарію. Про це посилаючись на власні джерела інформації повідомляють київські ЗМІ, зокрема Zn.ua.

У свою чергу, ці ЗМІ отримали інформацію від секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако.

Повідомляється, що Атрошенко поїхав у відрядження за кордон, бо отримав запрошення від Фонду Віктора Пінчука, відомого українського олігарха. Передбачається що Атрошенко поснідає та повечеряє із Пінчуком і розкаже про оборону Чернігова та потребу у відновленні міста. І можливо долучиться до заходів Всесвітнього форуму у Давосі.

«Це можливість розказати про героїчну оборону Чернігова та знайти додаткові інструменти для більш якісної післявоєнної відбудови міста»,  - прокоментував Ломако.

Ломако також розповів, що Атрошенко звернувся з проханням погодити його відрядження до Швейцарії для участі у сніданку з Пінчуком до голови Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса. Той відмовив, запропонувавши долучитись до сніданку з Пінчуком в онлайн форматі.

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Але Атрошенко все одно поїхав.

«Згодом виявилося, що начальник ОВА не наділений повноваженнями щодо заборони виїзду за кордон чинного міського голови. Усі погодження щодо перетину державного кордону Атрошенко отримав у військового комісара Чернігівської області і з понеділка працюватиме на економічному форумі» - повідомив Ломако.

Між тим жодних повідомлень про виїзд мера Чернігова за кордон немає на офіційному сайті Чернігівської міської ради та на сторінці у Фейсбуці.

Ми оприлюднимо позицію міської ради та обласної військової адміністрації, коли вони з’являться.

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Мер Чернігова поїхав у Швейцарію

Оновлено

У суботу, 21 травня, інформація про поїздку Владимлава Атрощенка з'явилась на сайті міської ради.

"Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі, що цими днями відбудеться у Давосі (Швейцарія). Сьогодні очільник зруйнованого російською артилерією та авіацією міста, а також його команда, використовують кожну можливість, аби знайти допомогу і залучити кошти для відбудови Чернігова. Саме тому Владислав Атрошенко прийняв це запрошення",  - йдеться у повідомленні.

У повідомленні немає згадки про сніданок та вечерю із Віктором Пінчуком, куди власне запрошено Атрошенка, натомість повідомляється виключно про Форум у Давосі. 

Нагадаємо, кілька років тому бізнесмен Віктор Пінчук запропонував Україні прийняти компроміси у відносинах з Росією і відійти від євроінтеграційного шляху, провести вибори на окупованому Донбасі до звільнення його територій, тощо. Про це йдеться у статті Пінчука в розділі "думки" в газеті The Wall Street Journal. На його думку, Україна має зробити болючий вибір і піти на "болючі компроміси" заради миру.

Схожі новини

Фото

Потрощені вікна та вирви у дворі: як нині виглядає церква у Корюківці після прильоту російського дрона

11 ЛИПНЯ 2026, 15:15

Оновлено

Вибух у Чернігові: влада повідомила про реактивний дрон

11 ЛИПНЯ 2026, 12:48

Вiдео

«єВідновлення» на Чернігівщині: як постраждалі від війни відбудовують свої домівки

11 ЛИПНЯ 2026, 10:59

Голові громади з Чернігівщини присвоїли орден: яка від цього користь?

11 ЛИПНЯ 2026, 09:33

Горіли автівки, є поранений: росіяни атакували громаду на Чернігівщині

11 ЛИПНЯ 2026, 09:00

«Зараз буде бойова»: чоловік кинув навчальну гранату в город город Наталії Кононенко і зник на зелених «Жигулях»

10 ЛИПНЯ 2026, 19:49

Вiдео

Спека, зливи та різкі перепади температур: що відбувається з кліматом на Чернігівщині

10 ЛИПНЯ 2026, 18:14

ТОП-переглядів