Менський музикант "відповів" колишньому солісту рок-гурту "Арія" за підтримку війни в Україні

17 ЧЕРВНЯ 2022, 11:22

3132

Менський музикант "відповів" колишньому солісту рок-гурту "Арія" за підтримку війни в Україні

Артем Тихонов, скрін з відео

Артем Тихонов, учасник менського гурту Steik, нещодавно записав кавер-версію пісні "Я свободен" колишнього соліста, одного із засновників рок-гурту "Арія" Валерія Кіпєлова.

Раніше Кіпєлов на одному зі своїх концертів виступив із підтримкою росії та заявив, що "перемога буде за нами".

Артем Тихонов каже, що слова придумав за 5 хв:

"Я розумів, хто він. Оскільки він ще у 2014 році їздив у Крим виступати, підтримав окупацію.

Його я не слухаю давно. Його гурт "Арія" був кумиром підліткового періоду, дуже вплинула на мене свого часу.

Текст накидав, просто зняв відео, як я це завжди роблю. Взагалі не очікував такої реакції.

Прослідкувати, куди робили репост, просто нереально. Дуже багато пишуть в особисті повідомлення, дякують. Багато відгуків від українських воїнів було. Вдячні мені, кажуть, що підтримують мене, адже кожен воює, як може - хто зі зброєю, хто у культурному плані. Для них це важливо.

Писали з усієї України, з Європи, Узбекистану.

Навіть до "кацапів" дійшло, бо у коментарях "повилазили". Я ж навмисне російською і співав, щоб і вони це побачили та почули".

Відео Артема за тиждень зібрало понад мільйон переглядів, 19 тисяч вподобань, понад 31 тисячу поширень. Відео за посиланням.

Читати також: Камалія у ефірі «Ранок з Україною» розповіла сенсаційну новину: її чоловік допоміг придбати два літаки для України

Джерело: Інтернет-видання "Менщина"

Схожі новини

Від «убили й закопали» до «забрали в ТЦК»: версії односельців щодо зниклого місцевого жителя на Чернігівщині

24 СЕРПНЯ 2025, 13:17

Або коротко, або налисо: у чоловіка із селища на Чернігівщині незадоволених клієнтів нема

24 СЕРПНЯ 2025, 11:58

Замість автостанції: у місті на Чернігівщині замовили павільйон, де чекатимуть автобус

24 СЕРПНЯ 2025, 10:35

Пряма мова

До Дня Незалежності України: як це було і чому важливо

24 СЕРПНЯ 2025, 09:06

Понад 70 вибухів, пошкоджено вежу звʼязку: ситуація на прикордонні Чернігівщині на ранок 24 серпня

24 СЕРПНЯ 2025, 08:07

На Чернігівщині в родині ростять вісьмох дітей: планують брати ще

23 СЕРПНЯ 2025, 21:23

У громадах скуповують огірки: скільки платять і який розмір беруть

23 СЕРПНЯ 2025, 17:29

ТОП-переглядів