Майже пів мільярда для Чернігівщини: як регіон готується до нової зими

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:08

191

Василенко Соломія

Майже пів мільярда для Чернігівщини: як регіон готується до нової зими

Майже пів мільярда для Чернігівщини: як регіон готується до нової зими

Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду на першочергові роботи для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. 

Губернатор аргументував потребу в такому фінансуванні. Він зауважив: зима для прикордонної області була складною. Мішенню для росіян стали енергооб’єкти, котельні.

"До такого сценарію завчасно готувалися усі служби, за що їм вдячний. Із того, що нам також вдалося зробити – у максимально стислий термін значно підсилити ППО в регіоні. Цієї зими захисники збили майже 1800 ударних дронів. Ці безпілотники не досягли своїх цілей. Дякую оборонцям! Поруч із тим маємо багато руйнувань об’єктів критичної інфраструктури. Їхнє відновлення і захист – першочергове завдання на новий опалювальний сезон. Також – розбудова децентралізованої генерації, нарощення резервів. Прагнемо до енергонезалежності, бо маємо досвід минулої зими", - написав Чаус на своїй сторінці. 

Усе це прописано в Плані стійкості. Деталі обговорили минулого тижня під час візиту Юлії Свириденко на Чернігівщину. Відтак, є перший результат – 487,2 млн грн. В'ячеслав Чаус подякував уряду за оперативне рішення. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Майже пів мільярда для Чернігівщини: як регіон готується до нової зими

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:08

Екскаватори і бульдозери вже в Чернігові: кому і навіщо передали техніку

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:21

Чоловік шукає, хто попиляє дрова: з ріднею не спілкується, а сам не бачить

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:49

НМТ 2026: реєстрація та дати проведення – що треба знати випускникам із Чернігівщини

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:46

«За місяць усе розбили»: як нині живе прикордонний Новгород-Сіверський

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:30

Пряма мова

Без інтернету робота зупиниться, а життя стане простішим? Питаємо думку чернігівців

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:05

Фото

Міністр дивився, як працює найбільший в Україні лісовий селекційно-насіннєвий центр на Чернігівщині

20 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:54

ТОП-переглядів