Колаборант-чернігівець загинув у Сирії

22 ЖОВТНЯ 2024, 15:45

10619

Ярмоленко Анастасія

Микола Михайленко. Колаборант-чернігівець загинув у Сирії

Микола Михайленко

Кримські окупаційні медіа передають, що у ході військової операції російськими військами у Сирії загинув уродженець Чернігова і зрадник держави Микола Михайленко. 

22 жовтня в окупованому Севастополі поховали капітана 1 рангу Миколу Михайленка. Він загинув під час виконання спеціальних російських військових операцій у Сирійській арабській республіці.

51-річний Микола Михайленко народився та виріс у Чернігові у родині військовослужбовця. З дитинства мріяв про військову кар'єру, тому після закінчення школи вступив до севастопольського ЧВВМУ ім. П.С.Нахімова. Там же згодом і лишився викладати. 

Микола Михайленко

Микола Михайленко

Земляки та українські військові у соцмережах коментують новину так. 

Військовий-кримчанин Андрій Іваніченко:

- Дуже приємна новина для всіх випускників СВМІ ім. П.С. Нахімова, які на "Світлій Стороні": у Сирії (що воно там робило?) дематеріалізовано зрадника Присяги на вірність українському народові капітана 1 рангу Михайленка Миколу Миколайовича (12.03.1973, Севастополь). Ось таке бентежне життя: був військовим моряком, а поїхав у Сирію і  відразу став "кобзонавтом". Воно виросло у славетному українському Чернігові, в родині військовослужбовців, але військової Честі  не набуло і більше не набуде). СКЛВТ!

Євген Самуха:

- Згадав це облич.. лицо, прикро що навчалися на одному потоці у Нахімці, напевно, присягав аж три рази, зараз буде четвертий, останній

Ігор Лапін:

- Мінус 1. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Офіс Генпрокурора прозвітував: армії передали майна та коштів на 1,5 млрд грн

12 СЕРПНЯ 2026, 17:42

Фото

Мільйони на укриття і термомодернізацію: як Ніжинщина готує школи до нового навчального року

12 СЕРПНЯ 2026, 17:13

«Пакунок школяра» на Чернігівщині: як отримати 5 тис грн на першокласника

12 СЕРПНЯ 2026, 16:29

Чи є туризм у прикордонній Чернігівщині? Офіційні цифри за І половину 2026-го

12 СЕРПНЯ 2026, 14:22

71-річний чоловік розмалював автобусні зупинки в громаді

12 СЕРПНЯ 2026, 12:46

Побачили далеко світло. Думали, електричка йде… Читайте у "Віснику Ч"

12 СЕРПНЯ 2026, 11:12

Суддя з Ніжина подав у відставку

12 СЕРПНЯ 2026, 10:54

ТОП-переглядів