Кохання на війні: на Чернігівщині побралися військовослужбовець та медикиня

13 ЛЮТОГО 2024, 13:15

8845

Анатолій Роговий з дружиною Вікторією

Анатолій та Вікторія

З 2016 по 2021 роки Анатолій проходив службу в ДСНС, у 2021 році підписав контракт та вступив до лав Збройних Сил України.

Анатолій та Вікторія познайомились 13 березня 2022 року у лікарні, коли чоловік отримав поранення при виконанні бойового завдання. Вікторія працювала медичною сестрою в Ніжинській центральній міській лікарні ім. М.Галицького.

«Ми тоді довозили БК нашим, коли по нам відпрацювала артилерія, машина перевернулась, і ящики, кожен по 98 кілограм, посипались на нас, – пригадує Анатолій, – я на такому адреналіні був, що й не встиг зрозуміти, що трапилось, вибралися швидко, нічого не боліло. А потім, коли доїхали до своїх, зрозумів, що болить усе. Уже в лікарні виявилось, що в мене черепно-мозкова травма, 5 зламаних ребр та тріщина у хребті».

Анатолій Роговий

Анатолій

За збігом обставин Вікторію, яка на той момент працювала в інфекційному відділенні, перевели в неврологічне, куди за тиждень до цього потрапив військовослужбовець.

«Я закохався не одразу, тоді якось не до цього було, хвилювався за побратимів, за рідних, думав, що буде далі. Вона мені крапельниці ставила, уколи, слово за слово, і почали спілкуватись. Потім, коли виписався, то переписувались, іноді забігав увечері, приносив каву, а вона мене домашньою їжею підгодовувала, – сміється Анатолій. – Воно все вийшло саме собою, ми й самі не помітили. Я навіть не знаю, хто кого вибрав: чи я її, чи вона мене. Але я дуже швидко зрозумів, що моє. Не можу пояснити, просто відчув і все. Вирішив зробити пропозицію, придумав цілий квест. Попросив сестру, щоб вона її виманила ненадовго, а сам приготував вечерю, розкидав будинком підказки, за якими вона мала знайти подарунок, ну, а коли знайшла обручку, то й зробив пропозицію. На моє щастя, вона погодилась».

Анатолій Роговий та Вікторія

Анатолій та Вікторія

Через 7 місяців після початку стосунків, 24 жовтня 2022 року, пара одружилась.

«Ми подали заяву і одружились одним днем. Усе пройшло у сімейному колі. Мої колишні колеги з ДСНС, як дізнались, що одружуюсь, то прийшли привітати, а я й не знав, отакий сюрприз мені влаштували. Віка так і працює медичною сестрою та чекає мене з виїзду. Дуже нею пишаюсь. Ми розуміємо один одного з півслова, у мене ще ніколи такого не було. Щасливий, що все так склалось».

Анатолій Роговий та Вікторія

Анатолій та Вікторія

Джерело: Ніжинська міська рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів