Книжка чернігівської тіктокерки опинилася у топі продажів на Amazon

08 ЧЕРВНЯ 2022, 12:01

3848

Тіктокерка-мільйонерка (за кількістю підписників) Валерія Шашенок знову має рекорд. Її книжка «24.Februar» опинилася у топі продажів італійського Amazon. Про це вона повідомила зі свого акаунту в ТікТоці. Ми перевірили, дійсно твір у топ-5 згаданого ресурсу.

Чимало користувачів залишили на сайті рецензії про книгу. Оскільки щоденник опублікований німецькою, то і відгуки лишали теж цією мовою. Для вашої зручності ми їх переклали.

Книжка чернігівської тіктокерки опинилася у топі продажів на Amazon

Для багатьох стало відкриттям, що у ХХІ столітті у самому центрі великої європейської і доволі розвиненої країни може точитися кривава війна через ідеологію 30-річної давнини. 

Стефан:

- Книга переносить вас прямо в абсурдність цієї війни. Як у щоденнику, дізнаєшся, що ця війна чинить людям, особливо молоді в Україні. Зворушливо побачити на власні очі, як авторка дізнається про смерть свого двоюрідного брата. Зичу їй тільки найкращого на майбутнє.

Клара:

- Я стежу за Валерією в TikTok і тепер також купила її книгу. Неймовірно, як у життя Валерії увірвалася війна. Але найбільше мене вражає те, як вона розповідає нам свої історії про війну та свою втечу, майже як щоденник. Це грубо і чесно. Але незважаючи на весь драматизм, Валерія знаходить місце для свого гумору.

Ірина:

- Той, хто очікує репортажу про війну у дусі Гемінгвея, буде розчарований, оскільки з твору видно, що його написала молода жінка, яка також намагається усвідомити, що там сталося і що це насправді сталося з нею та її країною. Але саме це робить допис таким чесним і детальним. Немає вказівок, немає також точних описів, лише короткі враження, маленькі проблиски крізь замкову щілину життя на війні.

Виросла з соцмережами, для неї було природним способом поділитися своїми враженнями від життя під час війни там і донести до світу те, що насправді сталося, у фото та коротких описах. Як 24 лютого небо раптом перестало бути блакитним, як життя перетворилося на бомбосховище і як ти раптом тікаєш із країни, яка була твоїм домом, але яку ти більше не впізнаєш.

Звісно, ​​її слава в соцмережах також допомогла їй зрештою, тому що багато людей знали її, і вона також отримувала пропозиції допомоги, але можна сказати, що досвід втечі зі своєї країни наодинці важко осягнути і важко розуміти. Знову і знову ми чуємо, як важко було до останнього моменту уявити, що насправді прийде війна, що, напевно, всі ми тут можемо зрозуміти.

Лера досить добре описує це словами, які також можна знайти в описі: «Але насправді моя історія зовсім інша: це історія молодої дівчини, повної великих мрій, яка хотіла досліджувати світ і вважала війну поганим жартом. Найбільший кошмар мого життя».

Невелика, але затишна та чесна книжечка повинна також сподобатися молоді, яка хоче зрозуміти, що там насправді відбувається. Не політичний фон чи стратегічні рішення, не жах, а просто те, як, здавалося б, нізвідки життя цієї молодої жінки раптом безповоротно змінилося.

Як відомо, Валерії Шашенок 20 років. Вона народилася і жила в Чернігові. Займалася фотографуванням і паралельно розвивала свій ТікТок. Після нападу росії на Україну дівчина почала викладати свої коротенькі відео-ролики про життя у сховищі. Про те, як мама готувала млинці без плити. А сама Валерія сушила волосся будівельним феном. Згодом, дівчина евакуювалася у Польщу, а звідти до Італії, де і знаходиться донині.

Використовуючи власну популярність чернігівка намагається скрізь донести правду про війну в Україні, про те, як живе її Чернігів, а ще - збирає донати на відбудову рідного міста. Завдяки ТікТоку Валерія стала світовою знаменитістю. Про неї написали практично усі провідні світові ЗМІ.

Читати також: Як 20-річна зірка TikTok з Чернігова зустрілася з мером Мілана і стала світовою сенсацією

Схожі новини

Вiдео

Неспокійна ніч у Чернігові: ворожі дрони влучили у житлові квартали міста

25 ГРУДНЯ 2025, 18:38

Фото

«У нас збитки на мільйони»: на Святвечір російський дрон «воював» у Чернігові з коледжем дизайну

25 ГРУДНЯ 2025, 17:32

На Луганщині майже півтора року тому загинув 21-річний солдат із Чернігівщини

25 ГРУДНЯ 2025, 16:40

Фото

"Люди були вдома": яка ситуація на місці влучання ворожого БпЛА в 5-поверхівку в Чернігові

25 ГРУДНЯ 2025, 15:54

Вiдео

Брижинський розповів про рятувальні роботи в будинку, який атакував безпілотник

25 ГРУДНЯ 2025, 14:42

Фото

Влучання у багатоповерхівку: є жертви

25 ГРУДНЯ 2025, 13:47

Вiдео

Вибух у Чернігові: дрон влучив у 5-поверхівку

25 ГРУДНЯ 2025, 13:20

ТОП-переглядів