Катаються і на ковзанах, і без

25 СІЧНЯ 2024, 14:26

2170

Катаються і на ковзанах, і без

Ковзанка в Остерській громаді

Хокеїстів і любителів покататися на ковзанах в Остерській громаді порадували січневі морози. Адже відтеперму них є ковзанка, яку залили біля Остерського краєзнавчого музею, на стадіоні.

— Заливають водою стадіон і обслуговують працівники Остерської дитячо-юнацької спортивної школи. Роблять огорожу. Каток виходить розміром 60 на 30 метрів, — радіє Леонід Мисливець, селищний голова Остерської громади. — 13 січня ковзанку відкрили. Спочатку три команди зіграли в хокей, потім могли кататися всі бажаючі.

Поруч з ковзанкою зробили дітям гірку висотою метрів десять. Гірка і ковзанка безкоштовні. Працюємо щодня з перервою на комендантську годину. Увечері на ковзанці вмикаємо освітлення. Приїздять до нас і жителі сусідніх громад — Козелецької та Деснянської.

— Ковзани на прокат дають?

— Ні, немає такого. Їздять купувати в Бровари або катаються без.

— Звідки воду берете?

— Біля школи є колодязь. Кидаємо туди пожежний гідрант. Коли замерзло близько 15 сантиметрів води, то вже можна кататися. Сподіватимемося, що до середини лютого погода дозволить працювати. Заливаємо ковзанку вже п’яту зиму, за виключенням минулої.

Ковзанка Остер  Ковчанка Остер

Ковзанка Остер  Ковзанка Остер

Авторка: Ольга Самсоненко, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про Остер: 

Схожі новини

Через пів року імперію Яковишина розділили на трьох: що відомо

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:56

Вiдео

Безоплатні планові операції зі стентування судин серця: чи роблять їх на Чернігівщини

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:47

Фото

Другий день великого обміну: кого з військових із Чернігівщини вдалося повернути

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:17

«Колючка» в центрі міста: подружжя відкрило квітковий магазин

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:15

Президентську стипендію отримають двоє спортсменів і троє тренерів із Чернігівщини

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:59

Як вибрати 5W40 для авто з пробігом

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:53

Пожежа в хаті багатодітної матері: сусідка витягла непритомного малюка

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:24

ТОП-переглядів