«Історія впертого чоловіка»: ветеран, який втратив ноги на війні, презентував свою книгу

08 ЛИСТОПАДА 2023, 18:16

1149

Олександр Будько з позивним "Терен"

У Чернігові ветеран російсько-української війни Олександр Будько з позивним "Терен" презентував автобіографічний роман "Історія впертого чоловіка". Це перша книга Олександра, в ній він розповідає про свій бойовий шлях до поранення під час контрнаступу на Харківщині, після якого воїну ампутували обидві ноги.

"Книга написана безпосередньо про мій шлях потрапляння на війну, шлях від цивільного до пораненого військового, із 24 лютого до 24 серпня. За цей час було багато подій, перипетій на моєму шляху. І якби не ці перешкоди, то не було би цієї книги і вона не називалась би «Історія впертого чоловіка»", - каже Олександр Будько, автор книги.

У Чернігові ветеран російсько-української війни презентував автобіографічний роман

Олександр почав писати книгу ще в госпіталі у жовтні 2022 року, працював над нею майже рік – «Історія впертого чоловіка» вийшла влітку 2023. Автор каже, що натхнення і сили для написання давали звичайні люди, часто – навіть йому незнайомі.

"Багато людей дійсно підтримували, багато незнайомих людей приходили до мене в госпіталь і давали ресурс, емоції на відновлення, на те, щоб я знаходив у собі сили не тільки жити, а й писати те, що подобається людям, що знаходить у них відгук", - каже Олександр Будько.

Іноді Олександр робив перерви у написанні, але бажання людей якнайшвидше прочитати твір мотивувало працювати далі, а саме написання захоплювало і ніби заставляло ще раз пережити історії з лінії фронту, які «Терен» описував у книзі.

"Я просто відкривав книгу і починав писати з того місця, де я зупинився. Фактично так розписувався і не розумів, коли проходило дві години, три години написання. Під час цих годин я відчував ті самі емоції, проживав ті самі події, моменти, які були тоді, відчував як по шкірі йдуть мурашки, навіть інколи ніби відчував якісь запахи, настільки я занурювався у написання, в історію, це давало мені ще раз прожити цю історію", - розповідає автор.

Перший тираж книги розкупили дуже швидко, каже автор. Наразі видавництво друкує новий наклад, а Олександр планує написати ще одну книгу, на цей раз – про реабілітацію та життя після протезування.

"Час Чернігівський" писав про Героїв війни: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів