Хто став першим заступником керівника обласної прокуратури Чернігівщини

23 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:57

9190

Чепурний Арсен

Хто став першим заступником керівника обласної прокуратури Чернігівщини

Хто став першим заступником керівника обласної прокуратури Чернігівщини

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу першого заступника керівника – Всеволода Могілевського. Його кандидатуру було підтримано Радою прокурорів України – враховано професійні якості, організаторські здібності досвід та результати роботи в органах прокуратури. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті обласної прокуратури.

Що відомо про Всеволода Могілевського

Всеволод Могілевський народився у 1991 році. Закінчив Національну академію прокуратури України, кандидат юридичних наук. В органах прокуратури працює з 2015 року. Розпочав трудову діяльність на посаді стажиста. Згодом працював в органах прокуратури міста Києва, в тому числі на керівних посадах. До призначення очолював Чернігівську окружну прокуратуру.

"Час Чернігівський" писав про таке: За 5 років - три нові прокурори: на Чернігівщині знову відбулася ротація очільника обласної прокуратури

Схожі новини

Чернігівські біатлоністи отримали медалі через 14 років

15 ГРУДНЯ 2025, 12:47

У громаді працює нова стоматологиня. Лікує дітей і дорослих

15 ГРУДНЯ 2025, 11:24

За тиждень над Чернігівщиною збили майже 80 ворожих дронів

15 ГРУДНЯ 2025, 09:52

Обстріл агропідприємства, відділку поліції та КАБи на прикордоння: ситуація на Чернігівщині на ранок 15 грудня

15 ГРУДНЯ 2025, 08:34

Відключення електрики по Чернігівщині на 15 грудня: графіки та черги

15 ГРУДНЯ 2025, 00:09

Вiдео

Басейну в місті нема, а чернігівські плавці виграють нагороди світових змагань

14 ГРУДНЯ 2025, 20:48

Переселенці з-під Покровська живуть на Чернігівщині: вчать українську та ганяють лосів з городу

14 ГРУДНЯ 2025, 19:42

ТОП-переглядів