Хто і навіщо блокує роботу підприємств, які зміцнюють чернігівське прикордоння

10 ЧЕРВНЯ 2024, 10:47

4872

Анатолій Харченко, директор ТОВ «Інейтс»

Представники підприємств Чернігівщини поскаржилися на блокування їх роботи і розірвання договорів під час виконання робіт чи вже після їх завершення. Є підприємства, які допомагають ЗСУ зміцнювати кордон з ворогом. Їх діяльність теж блокується.

Про свої проблеми підприємці відверто розповіли на обласній координаційній раді з розвитку підприємництва і просили донести їх слова до керівництва держави.  

Анатолій Харченко, директор ТОВ «Інейтс», пряма мова:

"Коли у мене 100 чоловік працює на кордоні, а мені вони (аудитори - ред.) такі глупості задають, питання. Я просто покажу запит, який по звірці попав до них. Відповівши на купу непрофесійних запитань, я отримав повідомлення про кримінальне провадження в той час, коли люди на кордоні, техніка на кордоні.

Ці люди мене звинувачували, що мене нема на робочому місці, що не даю приміщення.

Коли блокують підприємство, не дають вивозити, ви ж бачите, як возимо через Чернігів піраміди, "зуби дракона". Оці люди блокують і не дають вивозити. Те, що відбувається в держаудитслужбі, той тиск, безпідставні звинування, 4 суди минулого року нічого не довели, цього року - нічого не довели їх перевірки. Яка мета їх?"

Автори: журналіст Юрій Михуля, камера Олександр Добвенко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині оголосили про грошову благодійну допомогу: як отримати

10 СЕРПНЯ 2026, 22:10

Вiдео

Доглянуть за пай: на Чернігівщині є притулок для літніх

10 СЕРПНЯ 2026, 18:04

Більше не Денисенко: акторка-чернігівка змінила прізвище

10 СЕРПНЯ 2026, 17:02

У спальному районі міста ремонтують дороги: жителі реагують по-різному

10 СЕРПНЯ 2026, 15:45

У Чернігові засудили учасника схеми з «ухилянтами» — він переховується від правосуддя

10 СЕРПНЯ 2026, 14:18

Нищити, палити і бомбити: що кажуть про Чернігівщину за брянським «поребриком»

10 СЕРПНЯ 2026, 13:35

65 тис. грн на евакуацію з худобою від Червоного Хреста: скільки охочих скористатися допомогою

10 СЕРПНЯ 2026, 12:26

ТОП-переглядів