Губернатор і перша леді навідалися у дитячий будинок сімейного типу

05 ЛЮТОГО 2025, 14:52

3630

Василенко Соломія

Губернатор і перша леді навідалися у дитячий будинок сімейного типу

Губернатор і перша леді навідалися у дитячий будинок сімейного типу

Прес-реліз

Вчора В'ячеслав Чаус разом із першою леді Оленою Зеленською, спецпредставницею Генсека ООН з питань насильства щодо дітей Наджат Мджіт і головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде були в гостях у дитячому будинку сімейного типу Ханіних у Ніжині. 

"Люблячі. Такими видалися мені Юрій та Ольга Ханіни. Подружжя створило дитячий будинок сімейного типу. Зараз у родині - семеро дітей. Двоє із них мають інвалідність", - зазначив В'ячеслав Чаус. 

Раніше сім’я мешкала на Харківщині - у Куп’янському районі. Там вони мали все - дім, басейн, худобу. У жовтні 2022-го їм довелося спакувати життя у валізи й евакуюватися на Чернігівщину. Відтоді мешкають у Ніжині.

Будинок для родини Ханіних придбано наприкінці 2024 року за кошти державної субвенції. Там по-домашньому затишно.

Команда Фундації передала родині побутову техніку й портативну зарядну станцію. А малечі - ноутбуки та планшети.

"Діти там щасливі. Дякую Юрію та Ользі, що стали люблячою родиною для них", - акцентував губернатор.

За матеріалами Чернігівської ОВА, Фундація Олени Зеленської 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Був спортивним тренером, загинув на Сумщині. У громадах втрати

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:48

Чернігів під атакою безпілотників: є загиблий та поранені

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:03

Вiдео

Гуртожиток, який росіяни розбомбили у березні 2022-го: згадують чернігівці

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:23

Вiдео

Премʼєр-міністерка перевірила як ремонтують дороги міжнародного значення на Чернігівщині

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:39

У Чернігові є найдавніша гастрономічна згадка про їжу: датують 14 століттям

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:27

Вперше за півроку без відключень: ситуація з електрикою на Чернігівщині 15 березня

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 07:50

Оновлено

Вночі росіяни атакували Чернігівщину безпілотником: горять будинки

15 БЕРЕЗНЯ 2026, 07:25

ТОП-переглядів