Громадам Чернігівщини передають велосипеди від благодійників

27 ЧЕРВНЯ 2022, 21:20

2171

Велосипеди від європейських партнерів вже передають громадам Чернігівщини. Насамперед забезпечують соціальних працівників, медиків, листонош. Їм доводиться часто їздити для надання допомоги людям.

На селі велосипед  - найпопулярніший вид транспорту.

"Робочий час увесь на велосипеді уже проїхала зручно спасибі вам і мирного неба", - каже Олена, соцпрацівниця села Петрушин.

"Був без велосипеду, тепер буду прив’язувати. Велосипедом їзжу і влітку і взимку перерви не буває і в гололід. Добре, що така рама я чоловік у віці тепер більш менш",  - каже Петро Іванович, лікар Киселівського ФАПу.

Два десятки велосипедів отримала Киселівська громада. Вона одна з найбільш постраждалих від російської агресії. А тому потреба у такому транспорті величезна.

"Вони прості і надійні. Ще раз хочу подякувати всім причетних за організацію цього. Стратегія роботи ОВА забезпечення соцпрацівників, медиків велосипедами це екологічно це здоровя це транспорт",  - розповів Дмитро Іванов, заступник начальника Чернігівської ОВА.

"У нас громада більше 7 тисяч 15 сіл 8 соціальних працівників 6 фельдшерських пунктів велика громада. Корисна річ велосипед в зв’язку з подорожчанням пального",  - переконаний Володимир Шелупець, голова Киселівської ОТГ.

Велосипеди пройшли технічну перевірку, якою займалися волонтери з ГО «Еко Місто». В умовах енергетичної кризи велосипед має стати транспортом №1, впевнені екоактивісти.

"Дуже багато партнерів працює , щоб в Україні з’являлися велосипеди, зокрема у доставці цієї партії допомагав Сергій Гривко, Великі.юа, коаліція байкс фо юкрейн, військова адміністрація, наша ГО «Еко Місто», яка взяла на себе обстеження, волонтерську роботу, щоб велосипеди отримували якісними і готовими до роботи",  - розповів Сергій Безбородько голова ГО «Еко Місто».

Міжнародна допомога продовжує надходити Чернігівщині. Днями приїхала нова партія велосипедів  – для потреб працівників критичної інфраструктури.

Читати також: Для Чернігівщини передали партію велосипедів з Європи

Схожі новини

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

Де і як українцям, які отримали травми через війну, безкоштовно пройти реабілітацію

23 ЛЮТОГО 2024, 10:45

«Північний шлях» буде перевозити людей, розгрібати завали, з «плювачки» латати дороги. Або ні

23 ЛЮТОГО 2024, 10:27

ТОП-переглядів