Громада втратила захисника за трагічних обставин

25 БЕРЕЗНЯ 2025, 11:02

1850

Ярмоленко Анастасія

Артем Полевиченко

Артем Полевиченко

Новобілоуська сільська територіальна громада 24 березня попрощалася зі своїм захисником, жителем села Кувечичі — 40-річним Артемом Полевиченком, якого не стало за трагічних обставин 20 березня, повідомили у сільраді.

Про які саме обставини йдеться мова - у громаді не уточнили. 

Артем Полевиченко народився і виріс у селі Кувечичі (13 березня 1985). Навчався в місцевій школі, а по закінченню вступив до Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтва імені Марії Заньковецької. Після коледжу продовжив навчання в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, однак подальше життя пов’язав зі сферою будівництва, також працював водієм. 

З вересня 2023-го військовий став на захист держави. 

«Пройшов не одне пекельне коло війни, відчувши на собі весь пекучий біль і горе цієї страшної трагедії.  У пам’яті односельців, друзі, рідних та близьких Артем назавжди залишиться веселим, усміхненим, добрим, щирим і небайдужим до людського горя.  

Висловлюємо щирі співчуття батькам, сину, рідним та близьким померлого», - йдеться на сторінці сільської ради

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Після падіння не вибухнув: у Чернігівському районі знайшли дрон

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:53

Працюють навіть без світла: молода підприємиця відкрила піцерію на дровах

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:36

У прикордонному місті ворожий дрон розніс «Ниву»: поранений чоловік

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:55

У магазинах такі гроші не беруть: Нацбанк виводить старі гривні

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:31

Квартири в новобудовах Чернігівщини: чи є попит та яка ціна

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:20

«Дівчинка загинула на місці»: що відомо про родину, чий будинок знищив дрон

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:07

Виявилось, не корупціонер: головного лісівника країни виправдали у ВАКС

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:30

ТОП-переглядів