Громада на Прилуччині проти штучних вінків і квітів

08 КВІТНЯ 2024, 17:47

1569

Громада на Прилуччині проти штучних вінків і квітів

Живі квіти на цвинтарі

Керівництво Сухополов’янської громади, що на Прилуччині, закликає мешканців та гостей громади відмовитися від пластикової атрибутики на кладовищах у поминальні дні. 

Штучні квіти на кладовищах – значний удар по довкіллю. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. А при спалюванні штучних квітів виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини. Терміни розкладання пластику становлять від 100 до 500 років. А це означає, що штучні квіти будуть розкладатися довше, ніж тривалість життя людини. Навіть пластикові пляшки становлять меншу біду, оскільки можуть піддаватися переробці. А ось штучні квіти – ні. 

Громада на Чернігівщині проти штучних вінків і квітів

Громада на Чернігівщині проти штучних вінків і квітів

Штучні та живі квіти на кладовищах

У громаді закликають висаджувати живі квіти.

«Давайте згадувати рідних добрими справами та турбуватися про пам’ять померлих не на шкоду здоров’я живим. Щиро просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику, на кладовищах Сухополов’янської громади», - пишуть на офіційній сторінці територіальної громади.

"Час Чернігівський" писав про таке: У Коропі пресують пластик

Схожі новини

Як сьогодні почуває себе виробник Чернігівської вівсянки?

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 16:17

Фото

Під час екскурсії на болота Чернігівщини мандрівники знайшли скинутий ріг лося і підсніжники

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 15:24

Рукавички від німців передали у селище на Чернігівщині

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 13:43

Наркобізнес на мільйон: на Чернігівщині затримали групу "закладчиків"

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 12:27

Фото

Семикласниці власноруч оформили укриття в ліцеї

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 12:24

Керівника КП «Шкільне», який фігурує у справі розтрати коштів на харчуванні школярів, ще й преміювали за ефективну роботу

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 12:08

Виманив у військових 600 тисяч: у Чернігові засудили серійного шахрая

31 БЕРЕЗНЯ 2025, 11:31

ТОП-переглядів