«Герані» й «молнії» по критичній інфраструктурі: росіяни атакували Чернігівщину

29 СІЧНЯ 2026, 09:29

2010

Василенко Соломія

«Герані» й «молнії» по критичній інфраструктурі: росіяни атакували Чернігівщину

«Герані» й «молнії» по критичній інфраструктурі: росіяни атакували Чернігівщину

У Чернігівській ОВА повідомили: протягом минулої доби було 15 обстрілів - 23 вибухи. Ворог використовував «герані», «молнії» та FPV-дрони.

"Цілями росіян були обʼєкти звʼязку, енергетики і транспорту, також підприємство критичної інфраструктури. Під ударом цього разу опинилися Корюківський, Новгород-Сіверський, Чернігівський і Ніжинський райони. На одному з місць прильотів виникла пожежа. Унаслідок іншого удару досі знеструмлена низка населених пунктів на прикордонні", - поінформував начальник ОВА В'ячеслав Чаус.

Про атаку на енергооб'єкт учора ввечері також повідомляли в АТ "Чернігівобленерго".

"Внаслідок пошкодження енергооб'єкту у Новгород-Сіверському районі є знеструмлені споживачі.  

Енергетики працюють над відновленням, однак через безпекову ситуацію цей процес може затягнутися. Набираємось терпіння і тримаємо кулачки за наших воїнів світла. Робимо усе можливе, щоб світло якомога швидше повернулося у кожну домівку". 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів