Засновник торговельно-виробничого обʼєднання «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський поділився приємними новинами у соцмережах.
Грудень став рекордним для експорту компанії - від початку місяця відвантажили вже шість фур власної продукції до країн ЄС. Так, у цьому виробничому ланцюжку задіяна і фабрика з Чернігова.
Олександр Соколовський розповів, що вітчизняні легпромівці вперше почали працювати з замовниками зі Швеції, з якими законтрактували тканини власного виробництва з цифровим друком. Дизайни були надані замовником, а виготовлення тканин і цифровий друк повністю забезпечив Чернігівський текстильний комбінат (ТК-ДТ Чернігів).
Цього місяця також виконали два масштабні відвантаження до Литви.
«Перше - для мережі супермаркетів DEPO, куди ми поставили 2 фури готових виробів нашого домашнього текстилю та вже готуємо наступну партію. Ще дві фури поїхали до нового партнера з Балтії. Це індивідуальне замовлення на виробництво матраців із наповнювачем, що на 70% складається з українського льону. Чохли на ці матраси пошили з натуральної бавовняної тканини (полупанами), яка також виготовлена на нашому текстильному виробництві», - каже Соколовський.
Окрім цього, виробник здійснив чергове відвантаження постійному клієнту з Грузії - мережі супермаркетів DOMINO. Цього разу це був розширений предноворічними дизайнами асортимент домашнього текстилю під брендом компанії HomeLine.
«Щиро дякуємо всім нашим новим та постійним клієнтам за довіру й співпрацю. Хоча, на жаль, зараз і у нас, і у багатьох підприємствах легкої промисловості є проблема, коли навіть колись постійні клієнти останні два роки бояться розміщувати замовлення в Україні.
Хоча ризикуємо тут саме ми, а не вони. Цікаво, що на початку повномасштабного вторгнення у 22-23 роках такого не було. Навпаки багато європейців намагались українським підприємцям допомогти і навіть, розуміючи наші потужності, збільшували замовлення, незважаючи на логістичні й інші ризики. Зараз пробитися чомусь значно важче, але робимо все можливе і неможливе. Дякую команді, ви найкращі і ви надихаєте! І дякуємо ЗСУ за захист та можливість щось створювати, інвестувати в Україну, працювати, жити і дихати…», - оптимістично налаштований Соколовський.
Пізніше він уточнив: в грудні вже не 6, а 7 відправок.
Про це він дізнався зранку від керуючого партнера чернігівця Володимира Марценюка, що напередодні ввечері було ще одне відвантаження продукції - новому замовнику в Румунію.
Також він зізнався: працювати у Чернігові враховуючи критичні обмеження щодо постачання електроенергії на виробництво - нині дуже важко.
«…я і сам, якщо чесно, не уявляю. Все завдяки команді і керуючому партнеру Володимиру Марценюку. Те, як вони витягнули комбінат після руйнувань березня 2022 і як організували роботу до сьогоднішнього дня заслуговує окремого пам’ятника після війни», - прокоментував підприємець «Часу Чернігівському».
"Час Чернігівський" писав про таке:







