Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

01 КВІТНЯ 2024, 16:04

1296

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Чернігівські енергетики реконструюють ЛЕП на Ніжинщині

Чернігівські енергетики завершили будівництво резервної перемички між двома повітряними лініями 10 кВ на Ніжинщині. В акціонерному товаристві «Чернігівобленерго» пояснили, що ці роботи проходять в рамках Інвестиційної програми 2024 року, до якої включено реконструкцію чималої кількості об’єктів розподільних мереж. 

«Навіть до початку повномасштабного вторгнення росіян мережі Чернігівської області, як і українські електромережі загалом, перебували далеко не в найкращому стані. Часто під час аварійних відключень у деяких населених пунктах енергетики навіть не мали змоги заживити споживачів резервно. А після масованих обстрілів області ситуація ще більше ускладнилася. Незважаючи на це, протягом останніх двох років «Чернігівобленерго» робить усе можливе, щоб її покращити і не лише повернути мережі до того стану, в якому вони були до 24 лютого 2022 року, а й суттєво їх модернізувати, – говорить заступник технічного директора з низьковольтних мереж АТ «Чернігівобленерго» Сергій Переверза. – Об’єкт електропостачання, про який говоримо сьогодні, саме для цього. У Ніжинському районі ми обладнали резервну перемичку між двома повітряними лініями 10 кВ, а також встановили реклоузер для резервування». 

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

За словами енергетика, найперше це зроблено з метою підвищення надійності електропостачання споживачів. При порушенні живлення на одній із ліній ця резервна перемичка допоможе автоматично або вручну перезаживити частину споживачів на іншу лінію до відновлення пошкодженої. 

«Тобто у випадку виникнення аварійної ситуації вона дозволить зменшити час знеструмлення споживачів, ну і, звісно ж, їх і кількість. І такий об’єкт у нас не один. Надалі ми також визначатимемо найбільш проблемні ділянки в мережах області і модернізуватимемо їх. Попри складну ситуацію в енергетиці усі наші споживачі мають бути зі світлом!», - резюмував представник «Чернігівоблнерго»

 

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

Енергетики Чернігівщини реконструюють розподільні мережі

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Загинув цивільний: черговий обстріл села у прикордонній громаді Чернігівщини

28 КВІТНЯ 2025, 22:23

"Вісник Ч": пишемо для людей і про людей

28 КВІТНЯ 2025, 21:22

Як Bentley Bentayga поєднує спортивний характер із розкішним комфортом?

28 КВІТНЯ 2025, 20:31

Вiдео

Чернігівські кікбоксери допомогли збірній України стати кращою на Чемпіонаті Європи

28 КВІТНЯ 2025, 20:05

Ми не вороги, а біль наш – спільний: чому сваряться родини бійців із Ріпок

28 КВІТНЯ 2025, 18:23

Фото

На Чернігівщині добудовують нову лісову дорогу

28 КВІТНЯ 2025, 17:16

У дитячого садочка - своя котельня. Працюватиме на пелетах

28 КВІТНЯ 2025, 16:18

ТОП-переглядів