Економія на ремонті авто будь-якої складності

Вер 18, 16:50

461

Несправності автомобіля виникають набагато частіше, ніж хотілося б. Деякі поломки усуваються власноручно, а для усунення серйозних недоліків потрібні чималі кошти. Звертаючись в Euromotors за запчастинами, можна добре зекономити. На https://euromotors.com.ua/ua/ представлені ціни деталей: достатньо порівняти їх з пропозиціями автомобільного ринку чи магазинів.

До чого має бути готовий кожен водій

Дехто помилково вважає, що його транспортному засобу не загрожують ніякі неприємності. Зазвичай це стосується молодих водіїв, які намагаються їздити якомога акуратніше. Але ніхто не застрахований від:

  • поганих доріг;
  • неякісних паливно-мастильних матеріалів;
  • недоліків самого авто;
  • помилок при збірці техніки;
  • дій хуліганів;
  • порушень ПДР іншими водіями.

Тобто навіть у нерухомому стані машину можуть пошкодити, а ремонтувати її доведеться власнику.

Набагато вигідніше робити це, замовивши запчастини в авторозборці Euromotors. По-перше, тут є великий вибір деталей для найпопулярніших іномарок останніх кількох десятиліть. По-друге, навіть серйозна поломка буде усунена дешевше: запчастини нерідко коштують удвічі дешевше, ніж на автомобільному ринку. І це далеко не єдині переваги співпраці.

Швидкий пошук та замовлення автозапчастин

В каталозі продукції тисячі найменувань товарів, але знайти необхідний компонент дуже просто. Можна вказати його назву, оригінальний номер чи просто знайти в певному розділі конкретної моделі авто (двигун, гальмівна система, система охолодження, кузов).

У якості продукції можна не сумніватися: Euromotors надає гарантію на свою продукцію. Кожен елемент чи механізм тестується в реальних умовах, на основі його роботи деталь оцінюється та надається гарантія на певний термін.

Мешканці столиці можуть самостійно забрати замовлені товари, а спеціалісти розборки навіть допоможуть встановити деталі. В інші регіони країни діє доставка: вона займає всього 1-3 дні. Якщо допущена помилка при замовленні, завжди можна обміняти чи повернути товар.

Партнерський матеріал

Схожі новини

Росіяни авіаційними ракетами підпалили сарай

Вер 22, 08:27

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

ТОП-переглядів