Двоє мотоциклістів травмовані у ДТП на Чернігівщині

24 ЛИПНЯ 2025, 09:38

668

Чепурний Арсен

Двоє мотоциклістів травмовані в аваріях на Чернігівщині

Двоє мотоциклістів травмовані в аваріях на Чернігівщині. Фото ШІ

23 липня в Чернігівській області сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких постраждали водії мотоциклів. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зокрема, у селищі Талалаївка Прилуцького району близько 17:00 на вулиці Вокзальній водій автомобіля «ЗАЗ-Деу», здійснюючи поворот ліворуч, не надав перевагу в русі зустрічному мотоциклу «Спарк-200». Унаслідок зіткнення водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був доставлений до КНП «Талалаївська центральна лікарня».

Ще одна аварія трапилася ввечері того ж дня в місті Чернігів. Близько 22:00 на вулиці Народного руху водійка автомобіля «Фольксваген Гольф» під час повороту ліворуч не надала перевагу мотоциклу «Ява-350», що рухався назустріч. Унаслідок зіткнення водій мотоцикла зазнав травм.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Село біля кордону: як живуть люди за 20 кілометрів від країни-агресора

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:46

Популярні потяги з Чернігова на Прикарпаття зазнали змін у розкладі

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:20

На Чернігівщині засуджено батька-ґвалтівника: прокуратура домоглася максимальної міри покарання

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 11:37

На Чернігівщині затримали трьох водіїв з «рекордним» рівнем алкоголю в крові

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:52

"Був лікарем від Бога": медична спільнота Чернігівщини втратила хірурга

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:41

Поліція розслідує смерть 13-річної дівчинки на Чернігівщині

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:38

У Чернігові підпал спричинив пожежу в квартирі

24 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:28

ТОП-переглядів