Допомогою з Франції вже скористалося багато нужденних чернігівців та лікарень області

24 СІЧНЯ 2023, 20:05

2380

Франція активно допомагає Чернігівщині, над якою взяла шефство. Чергова вантажівка з медичним обладнанням дісталася Чернігова. Серед переданого – ліжка, інвалідні візки, меблі та багато іншого. Надає допомогу благодійна організація AIMA спільно з Arasfec.

З ними активно працюють волонтери БФ «Паляниця Україна - Чернігів»

"Це вже четверта фура з Франції. Завдяки друзям Анрі та Елені Давід звели з компанією АІМА. Від них дві фури надійшо. Співпрацюємо з початку війни. Дякуємо. Від АІМА - це медобладанння для Чернігова, області, району. Наші лікарні потребують медобладнання. Наразі складний період для всіх стараємося допомогти", - прокоментував Олександр Барбаров, волонтер БФ «Паляниця Україна-Чернігів».

Допомогою з Франції скористалося багато дорослих і маленьких жителів Чернігівщини. Серед них - люди похилого віку, люди з інвалідністю, поранені воїні. Чимало обладнання передано в лікарні області. Французькі благодійники і надалі допомагатимуть Чернігівщині.

"Час Чернігівський" писав про гуманітарну допомогу таке:

Схожі новини

Стала фермеркою у 31 рік і відновлює справу батька

26 ЧЕРВНЯ 2025, 18:22

«Чернігівводоканал» провів тендер на майже 69 мільйонів гривень: які результати?

26 ЧЕРВНЯ 2025, 17:12

Фото

Викрадення на Чернігівщині: поліція звільнила 22-річну дівчину з багажника авто

26 ЧЕРВНЯ 2025, 17:07

Повоював три місяці: загинув військовий, який боронив Сумщину

26 ЧЕРВНЯ 2025, 16:10

Після поранення переніс 24 операції - серце не витримало. У громадах - втрати

26 ЧЕРВНЯ 2025, 15:12

Чиновники Управління освіти цілеспрямовано налаштовують батьків дітей проти Брижинського?

26 ЧЕРВНЯ 2025, 14:11

Пневматика для дозвілля та спорту: вибір сучасних українців

26 ЧЕРВНЯ 2025, 14:11

ТОП-переглядів