Донатили від 10 гривень до 100 тисяч: чернігівські волонтери про підсумки 2024 року

04 СІЧНЯ 2025, 10:27

1158

Михуля Юрій

Волонтери проводили ярмарки для збору коштів для ЗСУ

Чернігівська волонтерська спільнота змогла за 2024 рік зібрати донатів майже на 9 мільйонів гривень. Майже 5 мільйонів вдалося зібрати волонтерці Наталії Орловій. Вона каже, що це більше ніж торік, а значить люди довіряють і розуміють важливе значення допомоги ЗСУ.

Наталія Орлова, волонтерка

Наталія Орлова, волонтерка: 

Велика вдячність людям. Все, що збираємо перераховують люди. Нема у нас спонсорів чи фондів за кордоном. Наш фонд "Північний Янгол" займається цивільними проектами. Там невеличкі збори. Для військових збираємо, як волонтери. У мене майже 5 мільйонів. Якщо враховувати всіх дівчат, то наближаємося до 9 мільйонів. 

У 2024 році змінилися запити військових в порівнянні з попередніми роками. Все залежить від ситуації на фронті.  

Один із дронів, на який допомогли зібрати чернігівці  

Наталія Орлова, волонтерка: 

Якщо у 22, 23 роках - це були тепловізори, то зараз дрони, реб, старлінки, екофлоу, амуніція. Допомагаємо ремонтувати еваки, щоб медики були мобільні. З останнього - це фінальний дрон, який ми купили 31 грудня, оплатили, привезли і його чекають на фронті. Це все допомогли зібрати люди.

Волонтерка каже, що люди донатять від 10 гривень, а найбільший донат у 2024 році був близько 100 тисяч гривень.  

Наталія Орлова, волонтерка:

Є родини які донатять, які знають про збори. Коли мені пишуть люди, що затримали зарплату і вибачаються через це. Я вдячна за кожну копійку, є пенсіонери по 10 грн перераховують, є п’ятизначні суми. Нема маленьких донатів. Якщо по 20 грн 100 людей, то вийде сума і так далі.

Волонтерка вірить, що 2025 рік може стати вирішальним. А тому всі українці мають зберігати єдність і продовжувати підтримувати наших воїнів.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: 93-річна бабуся почала волонтерити. Тривожиться за воїнів

  

Схожі новини

На Чернігівщині боєць ЗСУ розстріляв двох сержантів: подробиці

17 ЛИПНЯ 2025, 11:36

Керівник фонду «Повернись живим» розказав про ситуацію на кордоні Чернігівщини

17 ЛИПНЯ 2025, 10:42

П’ять пожеж за добу на Чернігівщині: горіли квартири та будинки

17 ЛИПНЯ 2025, 10:22

Через негоду без світла залишились майже 3 тисячі абонентів на Чернігівщині

17 ЛИПНЯ 2025, 10:15

На Донеччині отримав важке поранення 24-річний доброволець. 9 днів боровся за життя

17 ЛИПНЯ 2025, 09:12

Бʼють по будинкам: ворожі обстріли прикордоння Чернігівщини за добу

17 ЛИПНЯ 2025, 08:46

У Чернігові вночі масштабна пожежа: горів ринок

17 ЛИПНЯ 2025, 07:55

ТОП-переглядів