До Городні з Прикарпаття приїхало пожежне авто

17 ЧЕРВНЯ 2022, 20:43

2295

До Городні з Прикарпаття приїхало пожежне авто

Спецавтомобіль, скрін з відео Городнянської міської ради

16 червня до Городні завітали гості з Івано-Франківщини. Вони передали місцевим рятувальникам пожежний автомобіль. Про це повідомляє Городнянська міська рада.

Такий цінний подарунок громада отримала за сприяння громадської організації «Єврокарпатська ініціатива». Її представників вразив патріотизм місцевих, коли в період окупації вони вийшли на мітинг, присвячений дню народження Тараса Шевченка.

"Ми не змогли лишитися осторонь і тому сьогодні (ред: 16 червня) тут. З великою радістю передаємо у користування для благих цілей пожежне авто", - зазначив Олексій Поллє, представник ГО «Єврокарпатська ініціатива».

"Дякуємо всім за допомогу! Вона стала можливою завдяки Івано-Франківській обласній раді, підтримці Назарія Іванів, Наталії Олексюк, Олексія Поллє, Романа Новицького, учасників волонтерського руху смт Брошнів-Осада, ГО «Єврокарпатська ініціатива» та жителів Прикарпаття", - пише Городнянська міська рада.

Читати такожЕкологія під прицілом: як вплинуло російське вторгнення на стан природи Чернігівщини

Схожі новини

Мати з Ічні просить про допомогу для 5-річного сина: рідкісна хвороба

13 КВІТНЯ 2026, 21:59

Ще один лікар попався: продав довідку про непридатність до армії

13 КВІТНЯ 2026, 20:02

«Уже всі помітили»: акторка з Чернігова прокоментувала чутки про вагітність

13 КВІТНЯ 2026, 17:20

Прем’єрка обрала сорочку українського бренду для великодньої світлини

13 КВІТНЯ 2026, 16:34

Знімали рік тому? Що з’ясувалося після перевірки відео про ТЦК у Прилуках

13 КВІТНЯ 2026, 15:42

"Герані" над Черніговом, ППО та вибухи

13 КВІТНЯ 2026, 15:18

«Його там засудили на 17 років»: як громада зустріла захисника після полону

13 КВІТНЯ 2026, 14:12

ТОП-переглядів