Маневрений, зручний і тихий. 18 електроскутерів для соціальних працівників передали в громади Чернігівщини. Техніку придбали завдяки програмі розвитку ООН і фінансування уряду Японії.
Поїде такий електроскутер, зокрема і у прикордонну Добрянську громаду. Для сільських доріг саме те.
"У нас громада доволі велика, окрім адмінцентру ще 4 старостинські округи, протяжність між селами велика, і це полегшить роботу соцпрацівникам", - каже Олена Кучерук, керуюча справами Добрянської громади.
Олена Кучерук
На право керування таким електротранспортом потрібне водійське посвідчення категорії А1. У деяких ніжинських соцпрацівників є водійський досвід, тож проблем кого садити на кермо електроскутера не бачать.
"Хто буде користуватися - на віддалених мікрорайонах міста. У деяких соцпрацівників є права, є досвід водіння транспорту. І такий електросткутер надасть допомогу для швидшого якісного наданння послуг особами, які потребують", - розмірковує Людмила Куц, в.о. директора Ніжинського міського центру соціальних служб.
Людмила Куц
Переважну більшість електротранспорту передали громадам прикордоння, де у віддалених селах залишилося багато самотніх та літніх людей.
"Виконують дуже важливу функцію у кожній громаді, бо для підопічних і родиною, і порадником, і психологом, і лікарем, і помічником", - каже Жанна Шерстюк, заступниця начальника Чернігівської ОВА.
Жанна Шерстюк
До появи електроскутерів головним транспортом соцпрацівників в багатьох громадах залишався і залишається велосипед.
"Час Чернігівський" писав про таке: Матері покійного АТОвця відмовили у допомозі