Директор школи на Шерстянці поскаржився на свавілля чиновника

23 ЧЕРВНЯ 2023, 16:35

3112

У Чернігові керівництво Управління освіти міської ради змушує директорів шкіл писати заяви на звільнення за власним бажанням і не рекомендує в подальшому їм брати участь в конкурсах. А після звільнення педагогів з багаторічним досвідом відправляють їх працювати... сторожами. Подібна історія трапилась вже з чотирма директорами шкіл.

Коли черга дійшла до директора 14-тої школи Бориса Слєсаря, за нього вступились педагоги та батьки учнів. Останні зібрали підписи на захист директора, відправивши їх на адресу начальника Чернігівської військової міської адміністрації Дмитра Брижинського, виконуючого обов’язки мера Олександра Ломаки та начальника управління освіти Василя Білогури. А розчулений підтримкою колективу та батьків учнів Борис Слєсар ніби-то опублікував лист, в якому йдеться про свавілля освітнього керівника.

Депутат Чернігівської міської ради Марина Рейко опублікувала лист з прізвищем Бориса Слєсаря, в якому йдеться про свавілля з боку Управління освіти. Директор 14-ї ЗОШ, що в мікрорайоні Шерстянка, скаржиться на те, що директорів змушують писати заяви за власним бажанням.

«У червні 2021 року з посад директорів були звільнені директори ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, №16, №18. Білогура не рекомендував їм брати участь у наступних конкурсах директорів. Але всі вони продовжують працювати, правда, на інших посадах. Ярошенко О. та Юрченко О. – сторожами, Носач В. – учителем інформатики. У цьому році з посади директора школи № 34 звільнено Носача О.Б., який переходить на посаду сторожа цієї школи. Мене, Слєсаря Б.В., звільнено 03.06.2023 року. Неформальна причина всіх звільнень –  вік та досвід, який не до вподоби начальнику управління освіти».

Педагогічний колектив, дізнавшись про звільнення директора, звернувся до Бориса Слєсаря з проханням відкликати заяву на звільнення, яку його змусив написати Василь Білогура. Батьки учнів виступили з ініціативою письмових звернень в підтримку директора школи.

За словами Марини Рейко, Борис Слєсар надав згоду на публікацію свого відритого листа та закликав покласти край практиці звільнення директорів за ініціативою начальника управління.

«Кожен директор має право звільнятись за власним бажанням або згідно з контрактом», - підкреслив у листі директор 14-ї школи.

На думку досвідченого педагога, нездорова тенденція звільнень досвідчених керівників руйнує систему освіти та викликає сумніви компетенції Василя Білогури як керівника чернігівської освіти.

"Час Чернігівський" писав про відновлення шкіл в обласному центрі: 

Джерело: Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі новини

Фото

На Чернігівщині виростили квіти для перемоги ЗСУ

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:03

Фото

Чернігівські артефакти – в акт капітуляції рф

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:30

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

ТОП-переглядів