Дідуся знайшли мертвим у його «БМВ» на трасі

02 ГРУДНЯ 2023, 12:00

3816

20 листопада в обід між Макишиним та Седневом Чернігівського району знайшли мертвим 71-річного Сергія Сечина. Чоловік сидів за кермом свого «БМВ-6». Жив у Старосіллі Городнянської громади.

— Керівник агропромислового кооперативу «Старосільський», — пояснює Ганна ПОЛЕШКО, староста Старосілля. — Я  працювала ще в колгоспі при ньому. Колгоспом керував. У ті часи в нас «Комуніст» був. Потім сільськогосподарський колектив, а зараз кооператив. У 2013 році Сечин викупив господарство. Став фермером. Із собою забрав дружину, зятя з донькою. Працювали всі разом. Дружина померла, донька повернулася в Запоріжжя. А після повномасштабного вторгнення виїхала з онукою в Голландію.

— Багато землі орендував?

— Десь з тисячу гектарів. Один з найбільших орендарів. 20 листопада зранку ще його бачила, розмовляла. А потім люди казали: «Дєдушка поїхав у Чернігів». Його в селі всі так називали, бо вже за 70.

— Кажуть, у нього були проблеми з серцем, стався серцевий напад.

— Можливо. Уже немолодий. Жвавим наш дід був. Але скаржився на головні болі.

— У Старосіллі будинок є?

— Орендував. Дід і баба померли, а діти живуть у Городні, він їм щось платив. До хати підвів воду. Усі умови його влаштовували. Казав: «Нікуди не хочу, мені тут добре». На новорічні свята їздив провідати дітей на кілька днів.

— Де ховати будуть, у селі чи на батьківщині, у Запоріжжі?

— Дуже успішним був у Запоріжжі. Робив обладнання для електромереж. Там у нього сестра живе. Донька з онукою вже купили квитки, повертаються додому.

Авторка: Юлія СЕМЕНЕЦЬ, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке: Сказала : «Їду прокурора вітать»… і зникла разом з машиною. Минуло десять років, як на Чернігівщині шукають голова сільради

Схожі новини

Вiдео

Взимку не працював, але зараз відновився: як іде власна справа оборонця Чернігова

05 КВІТНЯ 2026, 21:30

«Їсточки собі зварю і ще комусь»: бабуся з Чернігівщини запрошує до себе переселенців

05 КВІТНЯ 2026, 18:46

Фото

Потрощені будинки: в громаді на Чернігівщині показали наслідки прильоту "гераней"

05 КВІТНЯ 2026, 16:10

У бойову машину влучив дрон «ланцет». У громадах Чернігівщини втрати

05 КВІТНЯ 2026, 14:50

Важка зима: пасічники з Чернігівщини кажут про загибель бджіл

05 КВІТНЯ 2026, 13:07

Сидітиме шість років: чоловік з Чернігівщини відправляв на зону наркотики в цукерках

05 КВІТНЯ 2026, 11:56

Летіли гуси і шахеди. Два вибухнули в селі на Чернігівщині

05 КВІТНЯ 2026, 09:18

ТОП-переглядів