Чернігівський університет вперше потрапив у престижний світовий рейтинг

08 ЛИПНЯ 2025, 20:40

782

Михуля Юрій

Загалом у рейтингу представлено понад 2 500 університетів з 130 країн світу.

Національний університет «Чернігівський колегіум» вперше потрапив до світового рейтингу THE Impact Rankings 2025 від авторитетної британської агенції Times Higher Education. Загалом у рейтингу представлено понад 2 500 університетів з 130 країн світу. Чернігівський заклад вищої освіти представив Україну у двох категоріях: гідна праця та економічне зростання.

рейтинг

Дмитро Гапоненко, доцентр кафедри права, філософії та політології, фахівець відділу внутрішньої якості освіти

Дмитро Гапоненко, доцентр кафедри права, філософії та політології, фахівець відділу внутрішньої якості освіти: 

Це рейтинг, який складається з 17 цілей сталого розвитку ООН. Вперше потрапили разом з 55 університетами України. Крім того, наш університет займає 3 місце в Україні по працевлаштуванню випускників. Чи важлива інформація ? Так. Може десь по загальних питаннях ми не входимо в топ, але абітуріент буде гарантовано працевлаштований. Це важливий аргумент. 

Богдана Гречко вирішила отримувати вищу освіту у Чернігові. Навчання успішно поєднує з роботою. Каже, спільними зусиллями з викладачами студенти намагаються підвищувати  престижність саме чернігівського університету.      

Богдана Гречко, студентка 3-го курсу

Богдана Гречко, студентка 3-го курсу: 

До університету вступала у важкі часи - 2022 рік. Тоді вирішила залишитися в Україні і не хотіла їхати без родини. Обрала Чернігівський колегіум. По позитивним відгукам, по ставленню до студентів. Тут гарні викладачі, круте студентське самоврядування, реалізувати себе  як особистість можна. Працевлаштуватися було легко навіть під час навчання. Працюю з 2 курусу і не було проблем. Можна бути викладачем і це класно, що студенти можуть практикуватсия і рухатися далі.

У престижному рейтингу Топ 200 Україна університет за 6 років піднявся на понад 50 позицій. У рейтингу наукометричної бази Scopus – теж суттєвий прогрес.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: «Чернігівській політехніці» - 65 років: яке значення університет має для Чернігівщини

Схожі новини

Вiдео

Чернігівський університет вперше потрапив у престижний світовий рейтинг

08 ЛИПНЯ 2025, 20:40

У громаді на Чернігівщині закривають три школи. Ще три понизять ступінь

08 ЛИПНЯ 2025, 18:34

У громаді в будинку дитячої та юнацької творчості замінили більше пів сотні вікон

08 ЛИПНЯ 2025, 17:18

На Чернігівщині браконьєри натягнули 77 км сіток і завдали збитків на 2,5 млн грн

08 ЛИПНЯ 2025, 16:18

Медики рятували пораненого, коли над головами літали дрони

08 ЛИПНЯ 2025, 16:09

«Північний лісовий офіс» переїде на Чернігівщину?

08 ЛИПНЯ 2025, 15:11

Тіктокер-мільйонник показав себе 30-річного і розповів, що його мотивувало йти в спортзал

08 ЛИПНЯ 2025, 14:32

ТОП-переглядів