Чернігівський рятувальник розповів про незвичне захоплення

08 ЧЕРВНЯ 2025, 16:52

1596

Михуля Юрій

Чернігівський рятувальник Віталій Вороний у вільний від роботи час займається аерографією.

Чернігівський рятувальник Віталій Вороний має незвичне захоплення – у вільний від роботи час займається аерографією. Його твори є майже в усіх рятувальних частинах міста. Віднедавна запрошують колеги з інших регіонів.   

Віталій Вороний, рятувальник

Віталій Вороний, рятувальник: 

В 3-йчастині є по запиту, в АРЧ теж є. В Бородянці літом торік малював башту навчальну. В Чорнобиль в частину поїду літом, мабуть. Той малюнок у Бородянці я запропонував, зробив фотошоп, вони підтвердили. Там козак – пожежник, як треба, їм сподобалося. 

Нещодавно Віталій створив новий малюнок, який кадринально відрізняється від усіх попередніх. На ньому зображені діти у формі рятувальників. Каже, це нова тематика в його творчості, обумовлена змінами у житті.

Віталій Вороний, рятувальник

Віталій Вороний, рятувальник: 

Це як дитина у мене з’явилася. Щось таке хочеться з дітьми малювати. Є пару стін, буду малювати. Побачив в інтернеті, сподобалося. Показав начальнику, той сказав малювати. У мене є проектор, я ввечері прийшов зробив на стіні  набросок, а наступний день намалював. Балончиками - яскраві фарби, а маленькі деталькі - аерографом, нітрофарба.

Шкільне захоплення супроводжує рятувальника все його доросле життя.

Робота Віталія Вороного з Чернігова

Робота Віталія Вороного з Чернігова

Робота Віталія Вороного з Чернігова

Віталій Вороний, рятувальник: 

З 8-го класу почав. Коли гелеві ручки з'явилися, то зрисовував з різних журналів, газет людей, що подбалося перемальовував у зошит. Після армії стало більше інтернеету, побачив аерографію, сподобалося, шукав аерограф, бо це новинка тоді була. Почав паркани, гаражі, велосипеди розмальовувати, кому машини, стінку в хаті і так пішло. 

Віталій каже, що постійно вчиться. Найважче даються пейзажі. А своєю найвдалішою роботою вважає казкових героїв у дитячій стоматолоії.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Швидко діяти, не боятися висоти: на Чернігівщині створено новий підрозділ ДСНС

Схожі новини

Вiдео

Поїв - задонатив розвідникам: як чернігівські ресторани та кафе допомагають підрозділам ГУР

09 ЖОВТНЯ 2025, 13:56

Поки рятували "Цукерочку" — ворог ударив знову: як оговтується село після обстрілів

09 ЖОВТНЯ 2025, 12:42

Вiдео

Жирохов: про ППО, дрони в небі ЄС, російський наступ, який провалився (чи ні?)

09 ЖОВТНЯ 2025, 11:58

Контузії, головний біль і нічні кошмари: як почуваються медики, які потрапили під обстріл на Чернігівщині

09 ЖОВТНЯ 2025, 10:47

Боронив Чернігів, їздив у пекло Серебрянського лісу: серце захисника не витримало

09 ЖОВТНЯ 2025, 09:19

Залізниця та потяги, магазин у селі та автівка: цілі ворога на Чернігівщині

09 ЖОВТНЯ 2025, 08:28

Відключення електрики по Чернігівщині на 9 жовтня: графіки і обмеження

09 ЖОВТНЯ 2025, 08:07

ТОП-переглядів