Чернігівський Патрон може з’явитися на новій марці Укрпошти

24 КВІТНЯ 2022, 19:22

3650

“Укрпошта” анонсувала випуск другої марки, присвяченої війні Росії проти України. Але керівництво компанії вже замислюється про наступні малюнки.

Який варіант найбільш очікуваний серед українців, дізнаються завдяки голосуванню, зазначає керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський, пише Forbes.

“Наступного тижня ми оголосимо голосування. Хтось хоче марку з Путіним, щоб бажання збулося пророцтво за аналогією з маркою з кораблем”,  – розказує він.

Але українці під час голосування можуть обрати й інші символи боротьби з окупантами.

“Наприклад, малюнок, присвячений ЗСУ, малюнок із цуценям, яке розмінує міну, малюнок, присвячений волонтерам, малюнок “Доброго вечора, ми з України”.

Насправді, є багато тем, які заслуговують на те, щоб з’явиться на марках “Укрпошти”. Яку виберуть, таку й випустимо“, – пояснює Ігор Смілянський.

Читати також: Поштова марка "Русскій воєнний корабль, іді на...!" - на руїнах поштамту за участі Kozak System

Схожі новини

Графіки відключень по Чернігівщині на 19 лютого: години без світла

19 ЛЮТОГО 2026, 08:28

Після сильних морозів у місті на Чернігівщині відігрівали труби: скільки коштує послуга

18 ЛЮТОГО 2026, 17:35

Вiдео

Як ви бачите завершення війни в Україні? Запитали в чернігівців

18 ЛЮТОГО 2026, 16:18

Після більш ніж року невідомості на щиті повернувся 31-річний кулеметник

18 ЛЮТОГО 2026, 16:17

Подружжя з Чернігова збирає недорогі зарядні станції: замовники стають у чергу

18 ЛЮТОГО 2026, 15:26

За 50 км від кордону з Чернігівщиною в білорусі хочуть збудувати ядерний могильник

18 ЛЮТОГО 2026, 14:12

На Донеччині загинув молодий нацгвардієць - служив оператором БпЛА

18 ЛЮТОГО 2026, 12:03

ТОП-переглядів